Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Nenyho výběr se připravuje do Dobrušky

Nenyho výběr se připravuje do Dobrušky

Již po třicáté se bude letos v sobotu 18.7.2020 hrát jeden z největších a nejlépe organizovaných letních turnajů u nás – Dobrušský pohár. A na trávnících východočeského městečka nebude opět chybět ani tým ze Slaného, když se stejně jako vloni i letos turnaje zúčastní Nanuk All Stars Slaný. Tedy tým, jehož duší je hráč slánského Fobozu Neny Hrubik a jenž je výběrem hráčů ze slánských futsalových týmů.

Nenymu se letos povedlo dát dohromady kvalitní sestavu, když by za jeho výběr měl nastoupit v brance Simon Pustai (MCE Slaný) a v poli pak David Procházka, Petr Klusáček (oba Hrasl Slaný), Lukáš Křeček (1. DFK Slaný), Petr Danda (Čechie Slaný), Michal Nykl, Libor Volf (oba MCE Slaný), Michal Kratina a pokud se dá zdravotně dohromady tak i sám vedoucí týmu Neny Hrubik (oba Foboz Slaný). Pokud to vyjde, neměl by chybět ani Adam Fedrhanc (PK Třebusice, Foboz Slaný).

Tedy sestava velice slušná, která by měla určitě šanci minimálně na postup ze základní skupiny. Hodně bude záležet na tom, zda všichni potvrzení hráči na turnaj odcestují a zda nepodlehnou pátečním slánským vábením. I z tohoto důvodu by měla nejohroženější část výpravy odjíždět ze Slaného již v pátek odpoledne, druhá část by pak dorazila v sobotu brzy ráno.

Nyní tedy náš celek čeká na rozlosování turnaje a na to, koho ze soupeřů dostane do základní skupiny. A soupeři na ně čekají velice zvuční, např. druholigový AC Gamaspol Jeseník, jenž je pětinásobným vítězem turnaje, loňský vítěz Indiana Plumlov či velice silný celek FK Louka Košťany. Bylo by dobře, kdyby konečně slánský tým navázal na úspěchy svých předchůdců – Sebranky Slaný (2. místo 2004), Alpiny Slaný (2. místo 2005, 3. místo 2016), MCE Slaný (2. místo 2013) a 1. DFK Slaný (3. místo 2007).