Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Barážová utkání proti Chorvatsku už mají konkrétní termíny. Bude se hrát v listopadu

Barážová utkání proti Chorvatsku už mají konkrétní termíny. Bude se hrát v listopadu

Česká futsalová reprezentace konečně ví, kdy odehraje barážové dvojutkání proti Chorvatsku o postup na Mistrovství světa 2020 ve futsalu, které bude v příštím roce hostit Litva. Po koronavirové odmlce se první duel uskuteční v sobotu 7. listopadu v Osijeku.

Rozhodující odvetná bitva se uskuteční v brněnské hale Vodova v úterý 10. listopadu„Pokračujeme tak dle plánu a chceme v Brně navázat na úspěšnou elitní skupinu kvalifikace, kde jsme skončili na druhém místě. Čas výkopu utkání domlouváme s Českou televizí a budeme vás o něm informovat během letních prázdnin,“ řekl předseda Svazu futsalu ČR Otakar Mestek.

Mestek se těší na přízeň brněnských fanoušků. „Každým zápasem únorové brněnské skupiny přišlo více a více lidí. Na poslední duel s Kazachstánem přes dva tasíce. Navíc skvěle fandili. Brno bylo pro baráž jasnou volbou. Když do Litvy, tak jedině z Vodové,“ vzkázal Mestek.

Chorvatsko bude silným protivníkem. Před dvěma lety s nimi Češi prohráli dva přípravné zápasy na jejich palubovce 2:4 a 1:5. Nyní půjde o víc a český tým věří, že uspěje. „Chorvatsko bylo asi nejtěžší možný soupeř pro baráž, ale vždy jsme s nimi hráli vyrovnané a dramatické bitvy. Nyní je zase na čase, abychom soupeři porážky vrátili. Dobře se připravíme a uděláme pro postup vše. Nicméně zase potřebujeme skvělé brněnské fanoušky,“ konstatoval trenér Tomáš Neumann.

„Majitelé již zakoupených vstupenek se nemusí bát, jejich vstupenky budou platit i na listopadový termín. Znovu zahájení prodeje vstupenek je nachystáno na 2. září 2020. Budeme vás včas informovat,“ informoval PR manažer SF ČR Michal Pavlík.