Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Uzávěrka přihlášek do okresních soutěží již v úterý

Uzávěrka přihlášek do okresních soutěží již v úterý

Na úterý 30.6.2020 je stanovena uzávěrka přihlášek do kladenských futsalových soutěží pro sezónu 2020/2021. Pokud se účastník loňské mistrovské sezóny přihlásí do tohoto termínu, bude zařazen do příslušné soutěže dle konečného umístění po sezóně 2019/2020. Nové celky a loňští účastníci, přihlášeni po tomto datu, budou zařazeni do Okresní soutěže II. třídy.

Přihlašovací náležitosti zatím k dnešnímu dni splnilo třináct týmů, mezi nimi jsou i nováčkové FK Slavoj Kladno, AFC Kralupy n.Vl. „B“ a Hrasl Slaný „B“. Naopak, činnost ukončil celek F.C. Brandýsek „B“.

Zájemci o účast v okresních soutěžích musí nejpozději do 30. června 2020 uhradit na účet Okresního svazu futsalu  Kladno zálohu startovného ve výši 1.000,- Kč (v lepším případě celé startovné ve výši 7.000,- Kč) a do stejného  termínu musí na e-mailovou adresu futsalkladno@seznam.cz zaslat vyplněnou přihlášku celku do soutěže. Doplatek startovného ve výši 6.000,- Kč je pak nutno uhradit do 30.9.2020, ve startovném jsou pak zahrnuty veškeré náklady na organizaci soutěží, mimo cestovních nákladů účastníků.

I v sezóně 2020/2021 se počítá se třemi stupni okresních soutěží, kdy tou nejvyšší bude Okresní přebor, následovat bude Okresní soutěž I. třídy, nejnižší soutěží pak bude Okresní soutěž II. třídy. První dvě soutěže budou mít 10 – 12 účastníků, hrát se budou systémem každý s každým dvakrát, herní systém OS II. třídy bude zvolen až podle počtu přihlášených celků. Okresní přebor se bude hrát ve Sportovní hale BIOS Slaný, ostatní dvě soutěže ve Sportovní hale Stochov. Všechny soutěže budou odehrány v období od 31. října 2020 do 27. března 2021, hracími dny pak budou soboty (OP a OS I. tř.) a neděle (OS II. tř.). V případě nižšího počtu účastníků jednotlivých soutěží (10 a méně), bude zkráceno i hrací období, kdy by se začínalo v polovině listopadu 2020 a končilo v polovině března 2021.

Do okresních futsalových soutěží bude zařazen každý celek, který o účast projeví výše uvedeným způsobem zájem.

Podrobné informace k přípravě okresních soutěží v úvodním informačním dopise zde.

Přihláška klubu do okresních soutěží zde.

Návrh RMS 2020/2021 zde.