Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Los ligových futsalových soutěží: dnes od 13:30 živě

Los ligových futsalových soutěží: dnes od 13:30 živě

Los 1. FUTSAL ligy a 2. ligy futsalu východ a západ proběhne ve čtvrtek od 13.30 hodin živě na facebookové stránce Futsal FIFA – Česká republika. Jak bude losování probíhat?

Losem vás provede PR manažer SFČR Michal Pavlík, jehož hostem a zároveň losujícím bude nejvyšší muž českého futsalu – předseda VV SFČR Otakar Mestek.

LIGOVÉ LOSOVÁNÍ VE 13:30 ŽIVĚ ZDE!

Průběh losu

Pořadí losování soutěží je následující: 2. liga futsalu východ, 2. liga futsalu západ, 1. FUTSAL liga.
Systém losování: Dle níže zobrazených Bergerových tabulek losujeme vždy 1. kolo soutěže dle počtu účastníků soutěže od čísla 1.

2. liga futsalu východ – 8 týmů

SK UP Olomouc
FC Tango Hodonín
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
SK Amor Vyškov
AC Gamaspol Jeseník
FC Baník Ostrava
ASM Dolní Loučky
ROUB Vítkovice

Bergerovy tabulky:

Termíny soutěže:
1. kolo: 23.-25. říjen 2020
2. kolo: 30. říjen – 1. listopad 2020
3. kolo: 6.-8. listopad 2020
4. kolo: 13.-15. listopad 2020
5. kolo: 20.-22. listopad 2020
6. kolo: 27.-29. listopad 2020
7. kolo: 4.-5. prosinec 2020
8. kolo: 11.-13. prosinec 2020
9. kolo: 18.-20. prosinec 2020
10. kolo: 8.-10. leden 2021
11. kolo: 15.-17. leden 2021
12. kolo: 22.-24. leden 2021
13. kolo: 29.-31. leden 2021
14. kolo: 5.-7. únor 2021

2. liga futsalu západ – 11 týmů

GMM Jablonec nad Nisou
FK Kladno
FK BOCA Chotěboř
Jerigo 1994 Plzeň
FC Baník Chomutov
Wizards DDM Praha
TJ FC Dalmach Turnov
MALIBU Mladá Boleslav
Absolut Černý Dub
BOCA Juniors Krupka
TJ Spartak Perštejn

Bergerovy tabulky:

Termíny soutěže:
1. kolo: 26.-28. září 2020
2. kolo: 2.-4. říjen 2020
3. kolo: 9.-11. říjen 2020
4. kolo: 16.-18. říjen 2020
5. kolo: 23.-25. říjen 2020
6. kolo: 30. říjen – 1. listopad 2020
7. kolo: 6.-8. listopad 2020
8. kolo: 13.-15. listopad 2020
9. kolo: 20.-22. listopad 2020
10. kolo: 27.-29. listopad 2020
11. kolo: 4.-5. prosinec 2020
12. kolo: 11.-13. prosinec 2020
13. kolo: 18.-20. prosinec 2020
14. kolo: 8.-10. leden 2021
15. kolo: 15.-17. leden 2021
16. kolo: 22.-24. leden 2021
17. kolo: 29.-31. leden 2021
18. kolo: 5.-7. únor 2021
19. kolo: 12.-14. únor 2021
20. kolo: 19.-21. února 2021
21. kolo: 26.-28. únor 2021
22. kolo: 5.-7. březen 2021

1. FUTSAL liga – 12 týmů

FK Chrudim
AC Sparta Praha
SK Slavia Praha
Helas Brno
SK Interobal Plzeň
Svarog FC Teplice
SK Olympik Mělník
FC Démoni Česká Lípa
FTZS Liberec
SK Dynamo PCO České Budějovice
FC Rapid Ústí nad Labem
Žabinští Vlci Brno

Bergerovy tabulky:

Termíny soutěže:
1. kolo: 4.-6. září 2020
2. kolo: 11.-13. září 2020
3. kolo: 26.-28. září 2020
4. kolo: 2.-4. říjen 2020
5. kolo: 9.-11. říjen 2020
6. kolo: 16.-18. říjen 2020
7. kolo: 23.-25. říjen 2020
8. kolo: 30. říjen – 1. listopad 2020
9. kolo: 13.-15. listopad 2020
10. kolo: 20.-22. listopad 2020
11. kolo: 27.-29. listopad 2020
12. kolo: 4.-5. prosinec 2020
13. kolo: 18.-20. prosinec 2020
14. kolo: 8.-10. leden 2021
15. kolo: 15.-17. leden 2021
16. kolo: 22.-24. leden 2021
17. kolo: 12.-14. únor 2021
18. kolo: 19.-21. února 2021
19. kolo: 26.-28. únor 2021
20. kolo: 19.-21. březen 2021
21. kolo: 26.-28. březen 2021
22. kolo: 2.-3. duben 2021