Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
ZAČALA PŘÍPRAVA OKRESNÍCH FUTSALOVÝCH SOUTĚŽÍ 2020/2021

ZAČALA PŘÍPRAVA OKRESNÍCH FUTSALOVÝCH SOUTĚŽÍ 2020/2021

V těchto dnech obdrželi všichni zájemci o účast v kladenských mistrovských futsalových soutěžích v následující sezóně úvodní informační dopis o jejich organizaci, včetně přihlašovacích náležitostí.

Stejně jako v posledních letech, i v sezóně 2020/2021 se počítá se třemi stupni okresních soutěží, kdy tou nejvyšší bude Okresní přebor, následovat bude Okresní soutěž I. třídy, nejnižší soutěží pak bude Okresní soutěž II. třídy. První dvě soutěže budou mít po deseti až dvanácti účastnících, hrát se budou systémem každý s každým dvakrát, herní systém OS II. třídy bude zvolen až podle počtu přihlášených celků. Okresní přebor se bude hrát ve Sportovní hale BIOS Slaný, dvě nižší soutěže ve Sportovní hale Stochov. Všechny soutěže budou odehrány v období od 31. října 2020 do 27. března 2021, hracími dny pak budou soboty (OP a OS I. tř.) a neděle (OS II. tř.).

Zájemci o účast v okresních soutěžích musí nejpozději do 30. června 2020 uhradit na účet Okresního svazu futsalu Kladno zálohu startovného ve výši 1.000,- Kč (nejlépe však celé startovné, které bylo pro aktuální mistrovský ročník stanoveno ve výši 7.000,-Kč) a do stejného  termínu musí na e-mailovou adresu futsalkladno@seznam.cz zaslat vyplněnou přihlášku celku do soutěže. Případný doplatek startovného ve výši 6.000,- Kč je pak nutno uhradit do 30.9.2020, ve startovném jsou pak zahrnuty veškeré náklady na organizaci soutěží, mimo cestovních nákladů účastníků.

Do okresních futsalových soutěží bude zařazen každý celek, který o účast projeví zájem a splní výše uvedené přihlašovací náležitosti.

Podrobné informace k přípravě okresních soutěží v úvodním informačním dopise zde.

Přihláška klubu do okresních soutěží zde.

Návrh RMS 2020/2021 zde.

Propagační článek kladenského futsalu zde.