Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Informace k okresním soutěžím

Informace k okresním soutěžím

Výkonný výbor OSF Kladno rozhodl na svém dubnovém jednání o ukončení soutěží k 12.4.2020. Přinášíme konečné tabulky a přehled nejlepších střelců všech okresních soutěží, vyhlášení a ocenění nejlepších týmů a střelců bude provedeno v rámci říjnového grémia týmů okresních soutěží.

KONEČNÁ TABULKA OKRESNÍHO PŘEBORU 2019/2020

Pos Tým Z V T P Skóre +/- G B
1 FC FOBOZ Slaný 16 13 1 2 90:34 56 40
2 FC Tatran Zlonice 14 11 0 3 63:34 29 33
3 FK Union Slaný 14 8 1 5 51:43 8 25
4 SK Omask Kovo Kladno 16 8 1 7 67:60 7 25
5 PK Třebusice B 14 8 0 6 43:36 7 24
6 RSC Čechie Slaný B 15 6 1 8 57:75 -18 19
7 AFK Rozdělov 13 5 1 7 58:65 -7 16
8 1. DFK Slaný 15 3 2 10 36:66 -30 11
9 MCE Slaný B 14 3 1 10 39:71 -32 10
10 FC Brandýsek B 13 3 0 10 32:52 -20 9

NEJLEPŠÍ STŘELCI OKRESNÍHO PŘEBORU:

21 branek HANZL Filip FC Tatran Zlonice
18 branek NACHTIGAL Jan AFK Rozdělov
17 branek BAŽO Patrik FC Foboz Slaný

 

KONEČNÁ TABULKA OKRESNÍ SOUTĚŽE I. TŘÍDY 2019/2020

Pos Tým Z V T P Skóre +/- G B
1 FC Arvato Stochov 15 12 1 2 45:16 29 37
2 KLC Klobuky 16 11 3 2 53:28 25 36
3 Ceresit Hvězda Kladno 16 11 0 5 54:25 29 33
4 SK Jarpice 16 9 2 5 51:38 13 29
5 Sokol Řevničov 16 6 3 7 47:39 8 21
6 FC Hornets Buštěhrad 16 6 2 8 43:43 0 20
7 1. FC Slavoj Kladno 16 6 1 9 48:52 -4 19
8 Jiko Kralupy n.Vl. 18 6 1 11 41:76 -35 19
9 FC Stochov 18 4 0 14 25:59 -34 12
10 1. FC Horní Bezděkov 15 3 1 11 32:63 -31 10

NEJLEPŠÍ STŘELCI OKRESNÍ SOUTĚŽE I. TŘÍDY:

19 branek VÉBR Jiří SK Jarpice
16 branek SHON Daniel FC Hornets Buštěhrad
13 branek JINDRA Petr 1. FC Slavoj Kladno
KROVOZA Matěj Ceresit Hvězda Kladno
VÉBR Ondřej SK Jarpice

 

KONEČNÁ TABULKA OKRESNÍ SOUTĚŽE II. TŘÍDY 2019/2020

Pos Tým Z V T P Skóre +/- G B
1 FC Velká Buková 16 12 3 1 69:32 37 39
2 Jafra FK Slaný 18 12 2 4 74:32 42 38
3 Sokol Dobřichovice B 16 12 1 3 55:42 13 37
4 FC Slatina B 18 9 4 5 113:46 67 31
5 TJ TZ Atlantic Rakovník 15 9 1 5 45:54 -9 28
6 FK Union Slaný B 16 8 0 8 51:34 17 24
7 TJ Slabce 16 6 0 10 30:55 -25 18
8 SK Stehelčeves 16 4 1 11 41:63 -22 13
9 RSC Čechie Slaný C 16 3 0 13 33:73 -40 9
10 Blevice 73 15 0 0 15 11:91 -80 0

NEJLEPŠÍ STŘELCI OKRESNÍ SOUTĚŽE II. TŘÍDY:

25 branek ZUSKA Václav FC Velká Buková
18 branek ŠTĚDRONSKÝ Martin Sokol Dobřichovice „B“
17 branek HOVORKA Daniel FK Union Slaný „B“

 

Příprava nového soutěžního ročníku 2020/2021 kladenských okresních soutěží začne koncem tohoto měsíce, kdy bude všem potencionálním účastníkům rozeslán úvodní informační dopis s podrobným harmonogramem organizačního zabezpečení.