Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
KOMUNIKÉ ZE ZASEDÁNÍ VV SF ČR ZE DNE 14.4.2020

KOMUNIKÉ ZE ZASEDÁNÍ VV SF ČR ZE DNE 14.4.2020

Níže přinášíme komuniké z dubnového zasedání Výkonného výboru SF ČR, opět k němu připojím několik poznámek.

Komuniké ze zasedání VV SF ČR ze dne 14.4.2020 zde.

Několik krátkých poznámek:

  • Bod 5 – definuje ukončení nejvyšších dvou soutěží, dost negativ přinesl v rámci futsalového hnutí odstavec d), kde byl vyhlášen vítězem soutěžního ročníku FK ERA-PACK Chrudim.
  • Bod 6 naštěstí vše vysvětlil, když nebyl pro soutěžní ročník 2019/20 udělen titul mistra ČR, uděleny budou pouze medaile za pořadí v nejvyšších soutěžích. Škoda, že to takto nebylo definováno hned, ubyla by řada negativních ohlasů.
  • Bod 10 je již obehraná písnička s GDPR, členská základna stále žádné informace neobdržela, problematiku pak řeší po svém.
  • Bod 13 je pak velice důležitý, kdy všechny kluby až po nejnižší soutěže budou muset být zapsanými spolky, zatím se řeší forma a termín splnění.
  • Bod 31 – náznak realizace systému opatření za účelem zastavení úbytku členské základny – snad se novému předsedovi Regionální komise J. Rodovi podaří tento negativní jev zastavit.
  • Bod 32 – jaký je problém se zasláním dotace z členských příspěvků za rok 2019 regionům? Ty jsou již za uplynulý rok vybrány, v čem je problém je rozeslat na příslušná čísla účtů? Co s tím má společného koronavir? Právě nyní by se asi tyto finance regionálním řídícím orgánům poměrně hodily ….

Pavel Nepil, předseda OSF Kladno