Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Zítra uzávěrka názorů na dohrání okresních soutěží

Zítra uzávěrka názorů na dohrání okresních soutěží

Do zítřka mají možnost účastníci kladenských okresních futsalových soutěží vyjádřit svůj názor na to, zda letošní mistrovský ročník dohrát či nikoliv, pokud to situace dle prohlášení vlády umožní po stanoveném termínu 8. června 2020. Připomeňme, že chybí dohrát dvě kola okresního přeboru a po jednom kole OS I. a II. třídy.

Osloveno bylo celkem dvacet osm účastníků okresních soutěží, z nich se zatím vyjádřilo dvacet jedna týmů. Patnáct celků je pro dohrání soutěží, jeden se vzdal hlasování (má již dohráno), pět týmů by bylo pro variantu soutěže nedohrávat. Z nich však čtyři celky ke svým duelům nastoupí, pokud se soutěže dohrávat budou.

Zítra se tedy názory všech celků sečtou a ne jejich základě by měl Výkonný výbor OSF Kladno rozhodnout. Zasedání výkonného výboru se uskuteční ve středu 22.4.2020 a pokud bude rozhodnuto o dohrání soutěží, měla by být platná následující termínová listina okresních soutěží:

OP – 9. kolo 20.6.; 10. kolo 27.6.

OS I. třídy – 10. kolo 21.6.

OS II. třídy – 10. kolo 28.6.

Více bude jasno koncem následujícího týdne.