Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Memoriál zrušen, o okresních soutěžích se jedná

Memoriál zrušen, o okresních soutěžích se jedná

Tradiční jarní turnaj, hraný každoročně ve slánské sportovní hale BIOS v období květen až červen pod názvem Memoriál Petra Slance, se letos z důvodu koronavirové pandemie  neuskuteční. Je to veliká škoda, obzvláště po loňském ročníku, kdy došlo k restartu tohoto kdysi tak populárního turnaje. Bohužel, vzhledem k situaci a časové tísni nelze rozhodnout jinak. Více o historii turnaje přineseme v nejbližších dnech.

Naopak stále není rozhodnuto ve věci dohrání či nedohrání kladenských okresních soutěží. Do neděle 19.4.2020 se mají vyjádřit účastníci všech tří okresních soutěží, zda je dohrát a v případě že ne, jakým způsobem je uzavřít (více zde).  K dnešnímu datu zaslalo své stanovisko čtrnáct celků, kdy deset je pro dohrání soutěží, čtyři by byly pro variantu soutěže nedohrávat (z nich tři by však v případě dohrání ke svým duelům nastoupily). Výkonný výbor pak bude na základě podnětů ze strany účastníků rozhodovat na svém jednání příští týden. Je možné, že do té doby vydá své stanovisko k problematice dohrání či nedohrání regionálních soutěží i Výkonný výbor SF ČR, bylo by to asi více než vhodné.