Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
VÍKENDOVÝ FUTSALOVÝ PROGRAM ZRUŠEN

VÍKENDOVÝ FUTSALOVÝ PROGRAM ZRUŠEN

Níže uvedený víkendový futsalový program byl na na základě vyhlášení nouzového stavu pro území České republiky z důvodu ohrožení na zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru označovaný jako SARS CoV-2  ZRUŠEN.

Více o vyhlášení nouzového stavu na území ČR zde.

—————————————————————————————————–

VARTA futsal liga

Nejvyšší futsalová soutěž má na programu předposlední kolo základní části, a to v jednotném termínu v pátek 13.3.20. Bohužel, díky neuváženému rozhodnutí VV SF ČR se odehraje bez diváků (kdy alespoň minimální počet diváků do počtu 99 osob v hale mohl být povolen, jak to řeší nižší řídící orgány).

2. liga

Poslední kolo má na programu druhá nejvyšší soutěž, i to se odehraje bez diváků. Kladenští futsalisté zajíždějí na palubovku vítěze soutěže, ústeckého Rapidu, alespoň mírnou náplastí za neúspěšnou sezónou (cílem byl postup do nejvyšší soutěže) by byla výhra.

 

Divize „A“

Divizní skupina „A“ je již dohrána, slavnostní vyhlášení se mělo uskutečnit v sobotu 15.3.2020 v Krupce, bylo vak řídícím orgánem bez bližšího zdůvodnění zrušeno.

Středočeský krajský přebor

Dohrán byl i letošní ročník Středočeského krajského přeboru, jeho slavnostní vyhlášení a předání cen nejlepším se uskuteční v sobotu 14.3.2020 ve Slaném, více o vyhlášení zde.

Okresní přebor

V sobotu pokračuje devátým hracím dnem i nejvyšší okresní soutěž, hrát se bude ve Sportovní hale BIOS Slaný.