Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ KRAJSKÉHO PŘEBORU SE USKUTEČNÍ V SOBOTU VE SLANÉM

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ KRAJSKÉHO PŘEBORU SE USKUTEČNÍ V SOBOTU VE SLANÉM

Závěrečné vyhodnocení Středočeského krajského přeboru a ocenění nejlepších týmů a jednotlivců se uskuteční v sobotu 14. března 2020 ve Slaném. Zde se v místní sportovní hale BIOS uskuteční od 17.30 hodin exhibiční utkání, ve kterém se střetne vítěz letošního ročníku krajského přeboru F.C. Brandýsek s celkem zakladatelů tohoto týmu. Po tomto utkání zde budou oceněny hodnotnými cenami z rukou předsedy Středočeského  krajského svazu futsalu Ing. Jiřího Chaloupky nejlepší tři celky přeboru, a to vítězný F.C. Brandýsek, druhý tým soutěže FK VIVA Příbram a třetí PK Třebusice.

Ocenění si dále přeberou nejlepší střelci soutěži, vítězem se stal již tradičně s 51 přesnými zásahy Jaroslav Hink (PK Třebusice), o plných čtrnáct branek méně vstřelil druhý v pořadí Michal Nykl (MCE Slaný), třetí Luboš Kunc (FK VIVA Příbram) má na svém kontě 34 zásahů.

Ceny si převezmou i nejlepší v soutěži aktivity, kde je vítězem opět Jaroslav Hink (81 bodů, 51 branek + 30 asistencí), druhý je Lukáš Rada (Sokol Dobřichovice, 55 b., 29 + 26), třetí Michal Nykl (54 b., 37 + 17).

Vrcholem ocenění bude dekorace tří nejlepších rozhodčích a tří nejlepších hráčů přeboru.

Mezi rozhodčími jsou na toto ocenění nominováni (v abecedním pořadí) Jiří Bázler  (Peruc), Miroslav Chadima (Cvrčovice) a Stanislav Laštovička (Kladno).

Nominovanými hráči pak jsou (rovněž v abecedním pořadí) Jaroslav Hink (PK Třebusice), Michal Nykl (MCE Slaný) a Radek Šerák (PK Třebusice).

Cenu za výhru v soutěži slušnosti si převezmou zástupci celku PK Třebusice.

Celá slavnostní akce pak bude zakončena tradičním společenským rautem pro pozvané od 19 hodin ve slánském pivovaru Antoš.