Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
STATISTIKY, REFERÁTY A KOMENTÁŘE PO POSLEDNÍM, 18. KOLE STČ. KP

STATISTIKY, REFERÁTY A KOMENTÁŘE PO POSLEDNÍM, 18. KOLE STČ. KP

Události 18. kola

Závěrečné kolo přineslo ve dvou utkáních neskutečné brankové hody, rekordní výhra Třebusic v podobě 29 branek domácímu Stochovu a divoká přestřelka v Příbrami, kde domácím nestačilo na výhru ani 11 vstřelených branek Dobřichovicím, které se prosadily celkem 18x. V tabulce si polepšilo Kladno, které vyhrálo v Přelouči. Brandýsek po přestávce přestřílel slánské MCE. Slánský Hrasl přehrál poslední Kralupy. Statistiky ovládl třebusický Hink J., s obrovským 26 bodovým náskokem vyhrál aktivitu 81 (51+30) a v podobném stylu za sebou nechal i ostatní střelce soutěže, kde vyhrál 14 gólovým rozdílem. Na druhé místo aktivity se v tomto posledním kole prostřílel dobřichovický Rada L. 55 (29+26), třetí je Nykl M. z MCE Slaný 54 (37+17). Ve střelcích si druhé místo uhájil Nykl M. za 37 branek a na 3. místě se osamostatnil příbramský Kunc L. se 34 góly. Soutěž Fair play nakonec vyhrály Třebusice, které zvládly dostihy s Přeloučí. Přelouč v předstihu oznámila ukončení činnosti ve Středočeském krajském přeboru, hlavním důvodem byly dojezdové vzdálenosti.

Statistiky:

V osmnáctém kole měly mírně navrch hostující celky v poměru 2 0 3, domácího prostředí dokázal využít jen slánský Hrasl s Kralupami a celkový vítěz Brandýsek v souboji s dalším slánským celkem, MCE. Brankové hody přinesly 29 branek (rekord) Třebusic v síti domácího Stochova, stejný počet branek padl v duelu Příbrami s Dobřichovicemi. K utkáním tohoto kola nastoupilo 83 hráčů, nejvíce hráčů nominovaly Dobřichovice, a to maximální počet 14, nejméně jich nasadil Stochov, jen 5 hráčů. Celkem bylo vstřeleno rekordních 96 branek (průměr na zápas 19,20), domácí jich vstřelili 32 (průměr na zápas 6,40), hosté se trefili 64 x, nový rekord (průměr na zápas 12,80). Toto kolo sledovalo celkem 111 diváků, nejvíce si jich našlo cestu do kladenské haly na Brandýsek, a to 36. Uděleny byly celkem 7 žlutých karet. Hrálo se slušně bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů posbíraly Dobřichovice, a to 15, nejslušnějším celkem v této činnosti byly Třebusice, které hrály bez faulu.

V příbramské hale se odehrávala divoká přestřelka mezi domácí Vivou a dobřichovickými Sokoly, hosté stihli ještě do přestávky celkem 13x překonat domácího gólmana, na obou stranách byli pětigólový střelci, domácí Malý a hostující Šlapák, který měl lepší spoluhráče a střelce. Úvod utkání hostitel vyloženě zaspal, než se rozkoukali, tak po 9 minutách hry nastřádali šestibrankové manko, Obermajer se Šlapákem se trefili 2x, k nim se přidali ještě Janouš s Černým. Poté se domácí trochu oklepali a snižují Řezáčem a Kuncem. Hosté ale střílí další branky, Obermajer ve 13 minutě dokonává svůj hattrick, dvě trefy Rady připravují desítku pro Šlapáka, Rada má napilno, přidává další své dvě branky a do přestávky se trefuje i gólman Geissler. Domácí sice kontrují Plzákem a čistým hattrickem Malého, ale ztráta je stále obrovská. Po změně stran si hosté svůj náskok pohlídali, a nakonec nebyli daleko od dvacítky, do příbramské branky se trefili 2x Šlapák, dále Janoušek, Plzák a Obermajer. Domácí se také prosadili 5x, po dvou brankách přidali Kunc s Malým a mezi střelce se uvedl také Havelka. Dobřichovice zakončily sezónu 4 výhrami v řadě a skočily čtvrté, nejaktivnějšími hráči byli Rada L. 55 (29+26), celkově druhý, dále Janoušek V. 32 (17+15) a Obermajer L. 29 (20+9). Příbram měla jisté druhé místo a doma potřetí prohrála, nejaktivnějšími hráči byli Kunc L. 54 (34+20), celkově čtvrtý hráč aktivity, dále Drašnar O. 27 (12+15) a Branžovský M. 24 (10+14).

Kladenský Brazil si i v okleštěné sestavě veze všechny body od přeloučských Mazáků a byl to také poslední středočeský host na přeloučské palubovce, sice přišli o úvodní rychlé vedení, ale lépe zvládli závěrečnou pětiminutovku, Havlíček trefil většinu branek, celkem se prosadil 4x. Hosté sice hráli s jediným náhradníkem, ale drželi otěže utkání na svých futsalkách a domácím toho moc nedovolili. Velice brzy získali dvoubrankové vedení po trefách Dlouhého a Havlíčka, domácí jen snižovali, první kontaktní branku vstřelil brankář Záruba, druhou i třetí Novák, který reagoval na čistý hattrick Havlíčka. Až ve 35 minutě se domácím podařilo srovnat stav, ale z tohoto stavu se dlouho neradovali, v závěru hosté opět zabrali a třemi góly rozhodli o zisku všech bodů, nejprve vrátil vedení kladenským Čampulka a pojistky přidali Dlouhý s Havlíčkem. Kladno se třemi výhrami v závěru soutěže posunulo na konečné páté místo, nejaktivnějšími hráči byli Dlouhý P. 36 (17+19), Neumann R. 24 (17+7) a Havlíček R. 22 (15+7). Přelouč zastihl závěr soutěže ve čtyřech porážkách v řadě, a to stačilo jen na 8 místo, nejaktivnějšími hráči byli Janecký J. 39 (31+8), Vančura V. 35 (16+19) a Novák J. 22 (12+10).

Třebusické PK zdemolovalo domácí Stochov 29 góly, domácí bez možnosti střídání byli od začátku jen komparzisty a ani jednou nepřekonali brankáře soupeře, byla to jen otázka skóre a vylepšení klubový i individuálních statistik Třebusic, jen lídr statistik Hink J. stihl úctyhodných 17 bodů (8+9). Hosté si v poklidu zatrénovali a zastříleli, ještě do přestávky zatížili konto domácích deseti góly, o které se podělili 3x Kubín M., 2x Šerák R., Šerák M., Hink, Fedrnanc, Šulc R. a Šulc K. Ani tento stav hosty neuspokojil a po přestávce stihl ještě 19 branek, 7x se prosadil Hink, 3x Kubín M., 2x Šulc K., 2x Fedrhanc, 2x Šerák M., 2x Šerák R. a jednu branku přidal Šulc R. Třebusice zakončily sezónu rekordní výhrou, 11 výhrou v soutěži si pojistily třetí místo, nejaktivnějšími hráči byli Hink J. 81 (51+30), Šerák R. 54 (24+30) a Fedrhanc A. 48 (30+18). Stochov jako nováček soutěže získal celkem 9 bodů, a to stačilo na předposlední 9 pozici tabulky, nejaktivnějšími hráči byli Novotný J. 23 (17+6), Dolák D. 17 (6+11) a Hejda M. (10+3).

Slánský Hrasl si ve druhé části hry poradil s Kralupským AFC, herně celkem vyrovnané utkání domácí definitivně rozhodli až v závěrečné sedmiminutovce, dobří gólmani zabránili spoustě šancí. Lépe začali domácí, kteří se dvěma slepenými góly Kuby a Landvojtoviče J. ml. ujali vedení, soupeř stihl jen snižovací branku v závěru poločasu Valdoua šel tak do druhé části hry s jednogólovým mankem. Také na druhou trefu Ladvojtoviče J. ml. hosté odpověděli další brankou Valdy. Drama však domácí odmítli, Kuba dal pojistku a pátou branku přidal Klusáček. Hosté snížili jen Moravcem, ale z rychlých protiútoků inkasovali další góly, o které se přičinili Landvojtovič V., kapitán Peška a Rossler. Hrasl Slaný zakončil sezónu dvěma výhrami a udržel si šestou příčku, nejaktivnějšími hráči byli Klusáček P. 49 (26+23), Peška J. 39 (27+12) a Kuba O. 33 (22+11). Kralupy utrpěly 14 porážku v soutěži a končí na posledním 10. místě, nejaktivnějšími hráči byli Vymětalík V. 34 (20+14), Moravec L. 32 (13+19) a Koláček L. 29 (16+13).

Brandýsek porazil slánské MCE lepším druhým poločasem, když smazával tříbrankové manko, domácí podržel brankář Grubner, hned tři střelci si vystřelili hattricky, domácím Zíkovi a Tomanovi přinesly body, Nyklův z MCE bohužel ne. Nadstandartní utkání výborné úrovně začali lépe hosté a dvěma slepenými góly Nykla a Kalouse získali dvoubrankové vedení. Domácí kontrovali o chvilku později snižovací brankou mladého střelce Zíky. Třetí branku hostů vstřelil po 11 minutách hry Zlata a zanedlouho se podruhé trefil Nykl. Závěr první půle ale patřil hostiteli, který se dvěma góly od Tomana a Kroce P. dostal zpět do hry. Hosté si tak přenesli do poločasové přestávky jen jednobrankové vedení. V domácí brance podával spolehlivý výkon brankář Grubner a hned v úvodu druhé části hry se domácím podařilo obrátit skóre na svoji stranu, povyrovnání Krocem L. poslal domácí tým do vedení Toman a pojistku přidal svým druhým zásahem Zíka. Na tahu byli hosté, který druhou brankou Kalouse a trefou Volfa srovnali po půlhodině hry stav. Domácím se ale povedl druhý trhák. O tři branky se postarali Toman (zkompletovaný hattrick) a Kroc L. a Zika (také dokonaný hattrick). Soupeř již jen odpověděl také hattrickovou brankou Nykla, ale to nestačilo. Brandýsek si připsal 14 výhru v soutěži, kterou vyhrál s šesti bodovým náskokem, nejaktivnějšími hráči byli Kroc P. 53 (25+28), Kroc L. 32 (18+14) a Růžička J. 32 (13+19). MCE Slaný venku prohrálo potřetí a zakončuje sezónu na sedmé pozici, nejaktivnějšími hráči byli Nykl M. 54 (37+17), celkově třetí hráč aktivity, Volf L. 43 (24+19) a Maroušek J. 27 (13+14).

Střelcem kola se stal s 8 góly Hink J. z Třebusic, který zároveň i nejlépe nahrával, připravil celkem 9 branek.

Statistiky:

1700 branku Třebusic, v 11 sezóně, trefil Hink J.

Svou 200 branku, v 10 sezóně, stihl vstřelit Volf L. z MCE Slaný

Sestava 18. kola:

Grubner J. (Brandýsek) – Hink J. (Třebusice) 7x, Kubín M. (Třebusice), Rada L. (Dobřichovice) 2x, Zíka J. (Brandýsek)

O1A1801 FK Viva Příbram – TJ Sokol Dobřichovice 11 : 18 (6 : 13)

Rozhodčí: Polák Ivo, Orálek Kamil Diváků: 20 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 6. 3. 2020 Výkop: 20:15 AF: D 6/5 –  H 8/7 Fair play (trestné body): D 13 – H 19
Branky (asistence): 9. Řezáč Filip (Kunc Luboš), 10. Kunc Luboš (Pravda Jakub), 16. vlastní, 17. Malý Martin, 19. Malý Martin (Pravda Jakub), 23. Havelka Lukáš (Kunc Luboš), 25. Kunc Luboš (Hanáček Martin), 28. Malý Martin, 38. Malý Martin (Kunc Luboš), 39. Malý Martin, 40. Kunc Luboš (Havelka Lukáš) – 1. Janouš Martin (Šlapák Marcel), 2. Obermajer Ladislav (Janouš Martin), 3. Šlapák Marcel (Janoušek Václav), 5. Obermajer Ladislav (Geissler Jiří), 8. Černý Daniel (Geissler Jiří), 9. Šlapák Marcel (Obermajer Ladislav), 13. Obermajer Ladislav, 14. Rada Lukáš (Onderka Adam), 15. Rada Lukáš (Šlapák Marcel), 16. Šlapák Marcel, 17. Rada Lukáš (Janoušek Václav), 18. Rada Lukáš (Rada Lukáš), 19. Geissler Jiří, 22. Šlapák Marcel (Rada Lukáš), 26. Janoušek Václav (Rada Lukáš), 32. Plzák Michal (Rada Lukáš), 35. Šlapák Marcel (Rada Lukáš), 37. Obermajer Ladislav (Blažek Jaroslav)
ŽK: Malý Martin – Rada Lukáš, Šlapák Marcel
FK Viva Příbram: Branžovský Marek, Hausleitner Jakub, Malý Martin, Kunc Luboš, Řezáč Filip, Hanáček Martin, Havelka Lukáš, Pravda Jakub
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Kořán Jan, Rada Lukáš, Janouš Martin, Halenka Jakub, Černý Daniel, Plzák Michal, Onderka Adam, Janoušek Václav, Šlapák Marcel, Obermajer Ladislav, Kořán Matěj, Ryšavý Filip, Blažek Jaroslav Nejlepší hráči: Kořán J. (Dobřichovice), Branžovský M. (Příbram), Halenka J. (Dobřichovice)

O1A1802 FC Mazáci Přelouč – FC Brazil Kladno 4 : 7 (1 : 3)

Rozhodčí: Kopic Miloslav, Vala Luboš Diváků: 35 Místo konání: SH Přelouč Datum konání: 6. 3. 2020 Výkop: 20:00 AF: D 5/4 –  H 1/5 Fair play (trestné body): D 13 – H 8
Branky (asistence): 11. Záruba Marek (Vančura Václav), 21. Novák Jakub (Pokorný Jan), 30. Novák Jakub (Březina Milan), 35. Březina Milan (Novák Jakub) – 3. Dlouhý Pavel (Neumann Radislav), 5. Havlíček Robin (Čičmanec Lukáš), 12. Havlíček Robin (Dlouhý Pavel), 23. Havlíček Robin (Čičmanec Lukáš), 37. Čampulka David (Dlouhý Pavel), 38. Dlouhý Pavel, 39. Havlíček Robin (Čičmanec Lukáš)
ŽK: Záruba Marek, Rokyta Vojtěch – Čičmanec Lukáš
FC Mazáci Přelouč: Záruba Marek, Machač David, Hajn David, Novák Jakub, Březina Milan, Pokorný Jan, Vančura Václav, Jedlička Martin, Marek Jiří, Cápay Libor, Rokyta Vojtěch
FC Brazil Kladno: Zelenka Martin, Neumann Radislav, Havlíček Robin, Čičmanec Lukáš, Čampulka David, Dlouhý Pavel Nejlepší hráči: Havlíček R. (Kladno), Novák J. (Přelouč), Dlouhý P. (Kladno)

O1A1803 FK Stochov – PK Třebusice 0 : 29 (0 : 10)

Rozhodčí: Chadima Miroslav, Kalík Michal Diváků: 10 Místo konání: SH Stochov Datum konání: 6. 3. 2020 Výkop: 20:00 AF: D 1/2 –  H 0/0 Fair play (trestné body): D 3 – H 0
Branky (asistence): – 2. Šerák Radek (Hink Jaroslav), 3. Kubín Martin (Šerák Radek), 5. Šerák Martin (Šulc Richard), 6. Kubín Martin (Hink Jaroslav), 10. Fedrhanc Adam (Šulc Kryštof), 11. Hink Jaroslav, 12. Šulc Richard (Kubín Martin), 14. Kubín Martin (Fedrhanc Adam), 15. Šulc Kryštof (Fedrhanc Adam), 19. Šerák Radek (Hink Jaroslav), 21. Kubín Martin (Hink Jaroslav), 22. Šerák Radek (Hink Jaroslav), 23. Hink Jaroslav (Šerák Radek), 24. Šerák Martin (Hink Jaroslav), 25. Hink Jaroslav (Šerák Martin), 26. Hink Jaroslav (Šerák Martin), 27. Fedrhanc Adam (Kubín Pavel), 28. Hink Jaroslav (Šulc Kryštof), 30. Šerák Martin (Hink Jaroslav), 31. Hink Jaroslav (Šerák Martin), 32. Hink Jaroslav (Šerák Radek), 33. Kubín Martin (Hink Jaroslav), 34. Kubín Martin (Hink Jaroslav), 35. Fedrhanc Adam (Šulc Richard), 36. Šulc Kryštof (Šerák Martin), 37. Šerák Radek (Šulc Kryštof), 38. Šulc Kryštof (Fedrhanc Adam), 39. Šulc Richard (Šerák Radek), 40. Hink Jaroslav (Šulc Richard)
FK Stochov: Pokorný Zbyněk, Schöner Pavel, Dolák Dominik, Jungmann Štefan, Racek Patrik, Lukáč Vít
PK Třebusice: Měkota Ondřej, Hink Jaroslav, Šulc Kryštof, Fedrhanc Adam, Šerák Martin, Šerák Radek, Kubín Martin, Šulc Richard, Kubín Pavel Nejlepší hráči: Hink J., Šulc K., Kubín M. (všichni Třebusice)

O1A1804 Hrasl Slaný – AFC Kralupy 8 : 3 (2 : 1)

Rozhodčí: Navrátilová Pavla, Pejša Jakub Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 6. 3. 2020 Výkop: 20:00 AF: D 4/4 –  H 4/6 Fair play (trestné body): D 10 – H 10
Branky (asistence): 7. Kuba Ondřej (Klusáček Petr), 8. Landvojtovič Jan ml. (Procházka David), 24. Landvojtovič Jan ml. (Rössler Lukáš), 28. Kuba Ondřej (Peška Jan), 33. Klusáček Petr (Landvojtovič Jan ml.), 38. Landvojtovič Vít (Klusáček Petr), 39. Peška Jan (Kuba Ondřej), 40. Rössler Lukáš (Peška Jan) – 18. Valda David (Moravec Lukáš), 20. Valda David (Bednárik Jan), 38. Moravec Lukáš (Pelc Miroslav)
ŽK: Landvojtovič Vít – 0
Hrasl Slaný: Hrdlička Jiří, Peška Jan, Kuba Ondřej, Procházka David, Klusáček Petr, Landvojtovič Jan ml., Landvojtovič Vít, Rössler Lukáš
AFC Kralupy: Pelc Miroslav, Moravec Lukáš, Sobotka Jiří, Valda David, Ocásek Vítězslav, Marhons Lukáš, Bednárik Jan, Kaňka Jan, Ševčík Patrik Nejlepší hráči: Landvojtovič J. ml. (Hrasl), Valda D., Pelc M. (oba Kralupy)

O1A1805 Futsal Club Brandýsek – MCE Slaný 9 : 7 (3 : 4)

Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Trlida Zdeněk Diváků: 36 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 8. 3. 2020 Výkop: 19:00 AF: D 3/4 –  H 3/4 Fair play (trestné body): D 7 – H 7
Branky (asistence): 7. Zíka Jan (Kroc Patrik), 15. Kroc Patrik (Zíka Jan), 20. Toman Matěj, 21. Kroc Lukáš (Zíka Jan), 22. Toman Matěj (Kroc Patrik), 23. Zíka Jan (Kroc Patrik), 30. Toman Matěj, 33. Kroc Lukáš (Zíka Jan), 37. Zíka Jan (Kroc Patrik) – 5. Nykl Michal, 6. Kalous Lukáš (Maroušek Jan), 11. Zlata René (Říčka Jiří), 13. Nykl Michal (Říčka Jiří), 24. Kalous Lukáš (Maroušek Jan), 29. Volf Libor (Kalous Lukáš), 39. Nykl Michal
Futsal Club Brandýsek: Grubner Jan, Tesař Tomáš, Toman Matěj, Kroc Lukáš, Kroc Patrik, Zíka Jan
MCE Slaný: Pustai Simon, Volf Libor, Nykl Michal, Říčka Jiří, Maroušek Jan, Zlata René, Kalous Lukáš Nejlepší hráči: Zíka J. (Brandýsek), Maroušek J. (MCE Sl), Grubner J. (Brandýsek)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KSF