Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

VARTA futsal liga

V pátečních duelech 20. kola nejvyšší soutěže deklasovala vedoucí Chrudim dvanácti zásahy českobudějovického nováčka. Hrály se dva důležité duely o udržení v nejvyšší soutěži, Mělník udělal obrovský krok k záchraně výhrou nad vysokomýtským Nejzbachem, Liberec se rozešel smírně s českolipskými Démony. V neděli pak Sparta v tradičním derby pražských „S“ deklasovala jedenácti zásahy Slavii, Teplice dle předpokladů porazili poslední Hodonín.

Výsledky a tabulka po 20. kole VARTA futsal ligy zde a zde.

2. liga

V předposledním kole druhé nejvyšší soutěže si kladenští futsalisté po bitvě poradili s turnovským Dalmachem. Ani tato výhra však na vylepšení jejich druhé pozice nebude mít již žádný vliv.

Výsledky a tabulka po 21. kole 2. ligy – západ zde.

Výsledky a tabulka po 21. kole 2. ligy – východ zde.

Divize „A“

Divizní skupina „A“ byla dohrána již minulý týden, nyní má tato soutěž na programu již jen slavnostní vyhlášení výsledků a ocenění nejlepších jednotlivců a kolektivů. To se uskuteční v neděli 15. března 2020 v Krupce, bližší informace přineseme později.

Konečná tabulka Divize „A“ zde.

Středočeský krajský přebor

V posledním kole krajského přeboru se rodily divoké výsledky, došlo i k jednomu překvapení, když domácí Příbram podlehla dobřichovickým futsalistům. Dalším překvapením je obrovský debakl Stochova, který od Třebusic inkasoval na vlastní palubovce devětadvacet branek. Přeloučtí Mazáci podlehli v domácím prostředí kladenskému Brazilu, slánský Hrasl si naopak poradil s posledními Kralupy.

Výsledky a tabulka po 18. kole Stč. KP „A“ zde.