Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
STATISTIKY, REFERÁTY A KOMENTÁŘE PO 17. KOLE STČ. KP

STATISTIKY, REFERÁTY A KOMENTÁŘE PO 17. KOLE STČ. KP

Události 17.kola

Z vedoucí trojky již nemusel bodovat celkový vítěz Brandýsek, který do utkání v Kralupech nasadil jen jediného náhradníka a umožnil tak domácímu celku se po delší době radovat z teprve druhé výhry v soutěži. Druhé místo si pohlídala Příbram, která přehrála domácí MCE Slaný. Prozatím třetí Třebusice nezvládly domácí duel se slánským Hraslem a o bronzové medaile i pohár ještě musí v závěrečném kole zabojovat, jelikož čtvrté Dobřichovice hladkou výhrou nad Přeloučí ztrácí před závěrečným kolem jen dva body. Jednoznačnou výhru si připsalo i Kladno výhrou nad Stochovem, který zvažoval i odložení utkání pro nedostatek hráčů. Čelo statistik si bezpečně hlídá Hink J. z Třebusic 64 (43+21).

Statistiky:

V sedmnáctém kole měly mírně navrch domácí celky v poměru 3 0 2, domů si body přivezla Příbram od slánského MCE a Hrasl od Třebusic. Hned čtyři utkání z celkových pěti připravilo dvouciferné výhry, 16 branek nadělilo Kladno Stochovu (nejvíc branek v zápase, a to celkem 21), 12 gólů vstřelily Dobřichovice Přelouči a po 11 brankách připravily Kralupy Brandýsku a slánský Hrasl Třebusicím. K utkáním tohoto kola nastoupilo jen 77 hráčů (nový smutný rekord), nejvíce hráčů nominovalo MCE Slaný, a to 10, nejméně jich nasadily Hrasl Slaný a Brandýsek, jen po 6 hráčích. Celkem bylo vstřeleno rekordních 89 branek (průměr na zápas 17,80), domácí jich vstřelili 50, nový rekord (průměr na zápas 10,00), hosté se trefili 39 x, další rekord (průměr na zápas 7,80). Toto kolo sledovalo celkem 100 diváků, nejvíce si jich našlo cestu do slánské haly na Třebusice a do dobřichovické haly, a to po 30. Uděleny byly celkem jen 2 žluté karty, další slušný rekord. Hrálo se slušně bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů posbíral slánský Hrasl, a to 13, nejslušnějším celkem v této činnosti bylo slánské MCE, jen se 2 fauly.

Příbramská Viva si veze poměrně hladkou výhru od slánského MCE, hosté svého hostitele přehrávali ve všech směrech a utkání rozhodli ještě do přestávky, Drašnar si vystřelil hattrick. Příbramští od začátku určovali tempo hry, ale skóre se poprvé měnilo až po 9 minutách hry, kdy hosté udeřili Drašnarem. Domácí sice bleskově kontrovali Nyklem, ale za další minutu vrátil hostům vedení Řezáč a další pojistku připojil opět Drašnar. Domácí již do přestávky žádnou branku nepřidali, naopak ještě 2x sami inkasovali po trefách Kunce L. a Havelky. Hosté si tak do druhé části hry přinesli čtyřbrankové vedení a prakticky bylo rozhodnuto. Lépe druhý poločas zahájili domácí snižovací brankou Volfa, ale to bylo na dlouhou dobu vše. Hosté v minutových intervalech navýšili vedení Branžovským, Malým a opět Kuncem L. V posledních minutách utkání se oba celky trefily ještě jednou, u domácích si svoji druhou branku vystřelil Nykl, hostující Drašnar si ještě stihl zkompletovat hattrick. Příbram si prodloužila sérii výher na číslo sedm a končí druhá, nejlepším v aktivitě i ve střelcích je Kunc L. 48 (21+17), celkově třetí hráč aktivity. MCE Slaný má v domácím prostředí již pasivní bilanci 4 0 5 a kleslo na pátou pozici, nejlepším v aktivitě i ve střelcích je celkově druhý hráč aktivity Nykl M. 51 (34+17).

Domácí Kralupy zvládly zajímavou přestřelku s lídrem soutěže Brandýskem, který nedorazil v kompletní sestavě, obraty ve skóre, domácí zvládli závěr utkání, pomohla jim penalta a šestibrankové představení nové posily Hakla. Utkání dvou celků z opačných pólů tabulky mělo dramatický průběh plný zvratů, i přes jasné a neměnné postavení klubů v tabulce, oba předvedly vysoké nasazení, a to hosté hráli s jediným náhradníkem. Lépe začalo domácí, kteří si rychle vypracovali tříbrankové vedení, o které se postarali svými góly 2x Hakl a Koláček L. To nabudilo soupeře, který se dvěma slepenými góly náhradního brankáře Tesaře a Kroce P. velice rychle vrátil do hry. Přišly ale další dvě branky hostitelského celku, Koláček podruhé a Hakl trefuje po 12 minutách hattrick. I další gólové manko dokázali hosté smazat, trefili se oba Krocové a tři minuty před přestávkou srovnává Toman. Nová posila domácích Hakl však byl při střelecké chuti, a ještě před poločasovým hvizdem přidává svoji čtvrtou i pátou branku. Soupeř reaguje jen gólem Vokouna a jde tak do druhého dějství s jednogólovým mankem. Začátek druhého poločasu vychází lépe hostů, Kroc P. si vyrovnávací brankou zkompletuje hattrick a první jim vystřeluje Vokoun. Začíná přetahovaná o výsledek, domácí odpovídají šestým gólem Hakla a opětovné vedení připravuje Koláček L. (dokonaný hattrick). Hosté odpovídají stejnou měrou, Vokoun si také trefuje hattrick a 7 minut před koncem jdou hosté opět do vedení Krocem L. Pak však hosté nabídli svému hostitel i penaltu, kterou proměnil Koláček L. a o minutu později trefil tři body pro domácí celek Moravec. Kralupy se dočkaly výhry po dlouhém 12 zápasovém půstu, a ještě mohou zabojovat o předposlední místo, na které ztrácí jen jeden bod, nejlepším v aktivitě i ve střelcích zůstává Vymětalík V. 34 (20+14). Brandýsek si připsal teprve třetí porážku v soutěži, ale ta ho vůbec nemusí mrzet, nejlepším v aktivitě i ve střelcích je nadále Kroc P. 48 (24+24).

Oboustranné střelecké manévry u duelu Třebusic a Hraslu na společné slánské palubovce zvládl lépe Hrasl, který měl výjimečného střelce Klusáčka, který zatížil konto soupeře 7 góly, Třebusicím k bodovému zisku tentokrát nestačily 4 branky Šeráka R., ani hattrick Hinka. Pohledné a vyrovnané utkání, bohaté na branky, kdy po většinu utkání vedl slánský Hrasl, který si tak asi zaslouženě připsal všechny body. Hosté také lépe vstoupili do utkání, skóre otevřeli Rosslerem. Na tuto branku sice domácí odpověděli vyrovnáním Fedrhance, ale pak dal o sobě poprvé v tomto utkání vědět Klusáček, který vrátil hostům vedení, to vzápětí pojistil ještě dvěma góly Kuba. Do souboje s Klusáčkem se vložili hned dva domácí hráči Hink a Šerák R., ale to nestačilo. První část utkání zvládli o gól lépe hosté, u domácích stihl čistý hattrick Hink u soupeře vstřelil tři branky Klusáček. Vyrovnané skóre pokračovalo i v začátku druhého dějství, u domácích byl jediný střelce Šerák R., který dokázal jednou poslat svůj celek do vedení, ale proti byl Klusáček, s dalšími svými góly (přidal další čtyři) a jednou mu pomohl Procházka, a nakonec strhl vedení na stranu Hraslu. Hrasl Slaný má venkovní bilanci 4 0 5 a zůstává v tabulce šestý, nejlepším v aktivitě je Klusáček P. 46 (25+21), nejlepším střelcem týmu je Peška J. s 26 góly. Třebusice v odvetách prohrály potřetí a drží si třetí příčku, ne čele aktivity i střelců je neochvějně Hink J. 64 (43+21).

Kladenský Brazil si lehce poradil s nekompletním Stochovem, bezstarostný futsal, moc se nebránilo a jen umění hostujícího gólmana Pokorného zabránilo daleko vyšší porážce, Čičmanec a Neumannem se trefili 4x, Dlouhý přidal hattrick. Ten si vystřelil i stochovský Pelc, ale na body to zdaleka nestačilo. Domácí po celou dobu útočili, soupeř moc nebránil, a tak skóre utěšeně narůstalo, jen ležérnost domácích střelců i dobrý výkon brankáře Pokorného nepřinesl rekordní výsledek. Přitom zpočátku to na nějaké střelecké manévry moc nevypadalo, první změna skóre přišla až po 7 minutách hry, kdy se trefil domácí brankář Doležal, další branku vzápětí přidal Neumann, Hosté sice snížili Pelcem, ale další branky do přestávky dávali jen domácí, trefili se Havlíček, Neumann, Zelenka a 2x Dlouhý, za hosty kontroval jen jednou Hejda. Pětibrankové vedení bylo prakticky dostačující. Střelecký koncert pokračoval i po přestávce, a tak nejvíce práce měl domácí zapisovatel. Hned v úvodu druhého poločasu si zkompletoval hattrick Neumann s Dlouhým, další zásahy přidal Havlíček, dva Čičmanec, brankář Doležal se trefil podruhé, závěr patřil Neumannovi a Čicmancovi. U hostů se po přestávce trefil Hejda, 2x Pelc (dokonaný hattrick) a brankář Pokorný. Kladno má v odvetách vyrovnanou bilanci 4 0 4 a drží si sedmou pozici, nejlepší v aktivitě je Dlouhý P. 32 (15+17), nejlepším střelcem týmu je Novotný J. se 17 góly. Stochov čeká již sedm zápasů v řadě na další výhru a je nadále předposlední, nejlepším v aktivitě i ve střelcích je Novotný J. 23 /17+6).

Dobřichovický Sokol potkala na konci asi ta nejlepší forma a zničil na své palubovce přeloučské Mazáky 12 góly, rozhodnuto bylo ještě do přestávky, hosté dorazili k utkání jen se dvěma náhradníky, góly domácích zařídilo ofenzivní trio Černý D. 4+0, Janoušek V. 3+1, Rada L. 3+3. Domácí celek dominoval od prvních minut, krátké přihrávky na jeden dotek vedly k rychlému vedení. První se prosadil ve 4 minutě Rada L., brzy přišla pojistka od Černého a třetí branku vstřelil opět Rada. Hostům se podařilo snížit Vančurou, bohužel pro hosty to byla jediná přesná trefa v první půli. To domácí do přestávky ještě třikrát překonali hostujícího brankáře Marka, Černý se trefil podruhé a Rada L. přidal svůj třetí a hned čtvrtý gól, prakticky bylo po zápase. V úvodu druhé části hry si domácí dali vlastence, ale to je nějak nerozhodilo, sedmou branku přidal Janoušek, Černý si dokonal hattrick a Janoušek připravil mečbol na desítku pro Černého. Druhou desítku začal Plzák a také Janoušek si vystřihl hattrick. U hostů v závěru snižoval Šimon a podruhé se trefil Vančura. Dobřichovice vyhrály poslední tři utkání a posunuly se na čtvrtou pozici, nejlepším v aktivitě i ve střelcích je Rada L. 46 (25+21). Přelouč nějak dohrává soutěž z povinnosti, tři poslední dvouciferné porážky znamenají jen osmé místo tabulky, nejlepším v aktivitě i ve střelcích je Janecký J. 39 (31+8).

Střelcem kola se stali se 7 góly Klusáček P. z Hraslu Slaný. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na 6 branek, byl Čičmanec L. z Kladna

Statistiky:

300 branku Kladna, ve 3 sezóně, trefil Neumann R.

čekatelé: Mára M. (Kralupy) – 2 branky do stovky, 14 sezóna, Maroušek J. (MCE Sl) – 3 branky do stovky, 8 sezóna), Volf L. (MCE Slaný) – 1 branka do dvoustovky, 10 sezóna

Sestava 17. kola:

Pokorný Z. (Stochov) 2x – Hakl M. (Kralupy), Klusáček P. (Hrasl Sl), Čičmanec L. (Kladno), Rada L. (Dobřichovice)

O1A1701 MCE Slaný – FK Viva Příbram 3 : 9 (1 : 5)

Rozhodčí: Bázler Jiří, Svoboda Richard Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 28. 2. 2020 Výkop: 20:45 AF: D 0/2 – H 4/5 Fair play (trestné body): D 2 – H 9
Branky (asistence): 10. Nykl Michal (Novotný Filip), 22. Volf Libor (Novotný Filip), 36. Nykl Michal (Novotný Filip) – 9. Drašnar Ondřej (Kunc Luboš), 11. Řezáč Filip (Kunc Luboš), 14. Drašnar Ondřej (Riegel Jan), 19. Kunc Luboš (Malý Martin), 20. Havelka Lukáš, 24. Branžovský Marek (Malý Martin), 25. Malý Martin (Branžovský Marek), 26. Kunc Luboš (Havelka Lukáš), 38. Drašnar Ondřej (Kunc Luboš)
MCE Slaný: Pustai Simon, Kalous Lukáš, Novotný Filip, Maroušek Jan, Nykl Michal, Volf Libor, Zlata René, Říčka Jiří, Beneš Adam, Říčka Jiří ml.
FK Viva Příbram: Riegel Jan, Drašnar Ondřej, Malý Martin, Kunc Luboš, Hausleitner Jakub, Řezáč Filip, Havelka Lukáš, Branžovský Marek Nejlepší hráči: Kunc L., Drašnar O. (oba Příbram), Novotný F. (MCE Slaný)

O1A1702 AFC Kralupy – Futsal Club Brandýsek 11 : 10 (7 : 6)

Rozhodčí: Zlatník Jakub, Nejedlo Tomáš Diváků: 15 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 1. 3. 2020 Výkop: 18:45 AF: D 3/0 – H 3/4 Fair play (trestné body): D 3 – H 11
Branky (asistence): 3. Hakl Miloš, 5. Koláček Libor (Hakl Miloš), 7. Hakl Miloš (Marhons Lukáš), 11. Koláček Libor (Prosický Jaroslav), 12. Hakl Miloš (Ševčík Patrik), 17. Hakl Miloš (Koláček Libor), 20. Hakl Miloš (Moravec Lukáš), 28. Hakl Miloš (Ševčík Patrik), 29. Koláček Libor (Moravec Lukáš), 35. Koláček Libor, 36. Moravec Lukáš – 9. Tesař Tomáš (Kroc Lukáš), 10. Kroc Patrik (Vokoun Martin), 15. Kroc Lukáš (Kroc Patrik), 16. Kroc Patrik (Tesař Tomáš), 17. Toman Matěj, 18. Vokoun Martin (Toman Matěj), 22. Kroc Patrik (Kroc Lukáš), 24. Vokoun Martin (Kroc Patrik), 31. Vokoun Martin (Kroc Patrik), 33. Kroc Lukáš (Tesař Tomáš)
ŽK: 0 – Kroc Lukáš, Vokoun Martin
AFC Kralupy: Prosický Jaroslav, Moravec Lukáš, Marhons Lukáš, Ševčík Patrik, Koláček Libor, Kaňka Jan, Horkavý Milan, Ocásek Vítězslav, Hakl Miloš
Futsal Club Brandýsek: Tesař Tomáš, Toman Matěj, Kroc Patrik, Kroc Lukáš, Vokoun Martin, Zíka Jan Nejlepší hráči: Hakl M., Koláček L. (oba Kralupy), Kroc P. (Brandýsek)

O1A1703 PK Třebusice – Hrasl Slaný 8 : 11 (5 : 6)

Rozhodčí: Bázler Jiří, Kalík Michal Diváků: 30 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 28. 2. 2020 Výkop: 19:15 AF: D 5/4 – H 8/5 Fair play (trestné body): D 9 – H 13
Branky (asistence): 6. Fedrhanc Adam (Šerák Martin), 14. Hink Jaroslav, 16. Hink Jaroslav, 19. Hink Jaroslav (Šerák Martin), 20. Šerák Radek (Hink Jaroslav), 21. Šerák Radek (Hink Jaroslav), 23. Šerák Radek (Hink Jaroslav), 37. Šerák Radek (Kubín Pavel) – 3. Rössler Lukáš (Klusáček Petr), 6. Klusáček Petr, 11. Kuba Ondřej (Klusáček Petr), 14. Kuba Ondřej (Peška Jan), 16. Klusáček Petr (Peška Jan), 20. Klusáček Petr (Peška Jan), 24. Procházka David (Klusáček Petr), 26. Klusáček Petr, 27. Klusáček Petr (Peška Jan), 34. Klusáček Petr (Kuba Ondřej), 39. Klusáček Petr (Kuba Ondřej)
PK Třebusice: Kubín Jan, Hink Jaroslav, Šulc Kryštof, Fedrhanc Adam, Šerák Martin, Šerák Radek, Kubín Pavel, Kubín Martin
Hrasl Slaný: Dlouhý Michal, Peška Jan, Klusáček Petr, Kuba Ondřej, Procházka David, Rössler Lukáš Nejlepší hráči: Klusáček P. (Hrasl Sl), Šerák R. (Třebusice), Peška J. (Hrasl Sl)

O1A1704 FC Brazil Kladno – FK Stochov 16 : 5 (7 : 2)

Rozhodčí: Černý Martin, Pejša Jakub Diváků: 10 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 28. 2. 2020 Výkop: 20:15 AF: D 2/1 – H 2/1 Fair play (trestné body): D 3 – H 3
Branky (asistence): 7. Doležal Jan Zelenka Martin), 8. Neumann Radislav (Dlouhý Pavel), 10. Havlíček Robin (Čičmanec Lukáš), 11. Neumann Radislav (Čičmanec Lukáš), 14. Zelenka Martin (Čičmanec Lukáš), 18. Dlouhý Pavel (Čičmanec Lukáš), 19. Dlouhý Pavel (Doležal Jan), 21. Neumann Radislav (Čičmanec Lukáš), 24. Dlouhý Pavel (Havlíček Robin), 26. Havlíček Robin (Čičmanec Lukáš), 33. Čičmanec Lukáš (Neumann Radislav), 34. Čičmanec Lukáš (Doležal Jan), 35. Doležal Jan, 36. Neumann Radislav (Dlouhý Pavel), 38. Čičmanec Lukáš (Doležal Jan), 39. Čičmanec Lukáš (Havlíček Robin) – 9. Pelc Jiří, 20. Hejda Marek (Cafourek Matěj), 23. Pelc Jiří (Cafourek Matěj), 25. Pelc Jiří (Hejda Marek), 29. Pokorný Zbyněk
FC Brazil Kladno: Doležal Jan, Zelenka Martin, Neumann Radislav, Čampulka David, Čičmanec Lukáš, Dlouhý Pavel, Havlíček Robin
FK Stochov: Pokorný Zbyněk, Lukáč Vít, Racek Patrik, Hejda Marek, Jungmann Štefan, Cafourek Matěj, Pelc Jiří Nejlepší hráči: Pokorný Z. (Stochov), Čičmanec L., Dlouhý P. (oba Kladno)

O1A1705 TJ Sokol Dobřichovice – FC Mazáci Přelouč 12 : 4 (6 : 1)

Rozhodčí: Chyba Michal, Peták Jan Diváků: 30 Místo konání: SH BIOS Dobřichovice Datum konání: 28. 2. 2020 Výkop: 20:00 AF: D 2/3 – H 1/3 Fair play (trestné body): D 5 – H 4
Branky (asistence): 4. Rada Lukáš (Janoušek Václav), 6. Černý Daniel (Císař Jakub), 11. Rada Jan (Rada Lukáš), 17. Černý Daniel (Rada Jan), 18. Rada Lukáš, 20. Rada Lukáš (Seidler Zdeněk), 25. Janoušek Václav (Rada Lukáš), 27. Černý Daniel (Císař Jakub), 29. Janoušek Václav (Šlapák Marcel), 35. Černý Daniel (Šlapák Marcel), 36. Plzák Michal (Rada Lukáš), 38. Janoušek Václav – 12. Vančura Václav (Rokyta Václav), 23. vlastní, 36. Šimon Jakub (Rokyta Václav), 38. Vančura Václav
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Rada Lukáš, Černý Daniel, Císař Jakub, Šlapák Marcel, Plzák Michal, Rada Jan, Janoušek Václav, Seidler Zdeněk
FC Mazáci Přelouč: Marek Jiří, Rokyta Václav, Vančura Václav, Jedlička Martin, Machač David, Šimon Jakub, Rokyta Vojtěch Nejlepší hráči: Rada L., Černý D., Janoušek V. (všichni Dobřichovice)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KSF