Hrací plocha má mít ideální rozměr 20 x 40 metrů. Do haly se má vejít 250 sedících diváků a až 70 diváků stojících. Součástí bude zázemí a sportbar. Jak řekl zastupitel Ladislav Peška (Naše město), první návštěvníky byla měla sportovní hala přivítat v roce 2021. Zasedání bylo ukončeno ve 21.47 hodin.

Více přineseme v dalších dnech.

Zdroj: https://kladensky.denik.cz/zpravy_region/slansti-zastupitele-stavbu-multifunkcni-sportovni-haly-odsouhlasili-20200226.html?fbclid=IwAR3xTTrTqC0shDguO82D5ZOe7oG5tHibHkTosVNlJBsAmJA7Ynq58GetiQI

Dodejme jen, že diskuse k bodu výstavby sportovní haly trvala téměř tři hodiny, a to především díky nekonstruktivním a kontraproduktivním příspěvkům zastupitele Ing. Bartoníčka, který tento bod bere příliš osobně. Nakonec však diskuse dospěla k pozitivnímu závěru, když bylo předloženo ke schválení usnesení o výstavbě sportovní haly dokonce v hodnotě 71,5 milionu korun, oproti původním šedesáti, s tím, že všechny šatny budou mít samostatné sociální zázemí.

Záměr výstavby nové sportovní haly byl pak schválen naprosto jednomyslně, ze 26 přítomných zastupitelů (z celkového počtu 27) bylo pro zahájení výstavby 25 zastupitelů, zdržel se pouze Ing. Bartoníček, i jehož děti však v rámci sportovních aktivit halu využívat budou.