Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Rozhodne středeční jednání slánského zastupitelstva o výstavbě nové sportovní haly?

Rozhodne středeční jednání slánského zastupitelstva o výstavbě nové sportovní haly?

Ve středu 26.2.2020 se uskuteční od 16 hodin v Městském centru Grand ve Slaném 11. zasedání zastupitelstva města, které by mohlo rozhodnout o zahájení výstavby nové multifunkční sportovní haly ve Slaném již v tomto roce. Právě v rámci jedenáctého bodu programu jednání zastupitelstva se bude o realizaci snu mnoha slánských sportovců rozhodovat. Je třeba říci, že zastupitelé konečně našli v této věci shodu napříč svým politickým smýšlením a jsou ve své většině realizaci, tohoto pro město bezesporu velice přínosného záměru, nakloněni. Jak to však bývá, i v tomto případě se však najdou jednotlivci, v tomto případě především zastupitel Ing. Bartoníček, který se k tomuto záměru staví naprosto bezdůvodně, z malicherných a což je odsouzeníhodné, především z osobních příčin, bohužel negativně.  Doufejme však, že rozum tentokrát zvítězí a Slaňáci se konečně tohoto zásadního sportoviště po třiceti letech snahy ve svém městě  dočkají.

I proto by bylo vhodné tento záměr podpořit osobní účastí každého zájemce o tento projekt na středečním jednání zastupitelstva města.