Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
STATISTIKY, REFERÁTY A KOMENTÁŘE PO 12. KOLE STČ. KP

Události 12.kola

Vedoucí trio potvrdilo roli favorira, vedoucí Brandýsek porazil o jedinou branku Stochov, nakonec ale vyhrál i kontumačně kvůli administrativnímu pochybení vedení Stochova (dva nastoupivší hráči neměli uhrazen členský příspěvek na rok 2020). Třebusice měly velice snadnou práci s nekompletním Kladnem, kterému nasázely celkem 19 branek. Příbram zvládla úspěšně přestřelku s Hraslem Slaným, štěstěna se na ně obrátila v závěru utkání. Po delší době se mohlo radovat z výhry MCE Slaný, které také v závěru přestřílelo Přelouč. Také Kralupy si po řadě porážek připsalo alespoň bod za remízu s Dobřichovicemi, ale ztratily luxusní náskok z úvodu utkání. Na čele aktivity i střelců ne zřejmě nedostižný Hink Třebusic, který ještě navýšil svůj náskok na 17 bodů, 52 (36+16) a na osm branek utekl i ostatním střelcům.

Statistiky:

Ve dvanáctém kole měly navrch domácí celky v poměru 4 1 0, venku dokázaly získat alespoň bod Dobřichovice v Kralupech. Toto kolo přineslo jednu výraznou výhru, Třebusice nadělily 19 branek nekompletnímu Kladnu, v tomto utkání také padlo nejvíce branek, a to celkem 22. Duel Příbrami se slánským Hraslem přinesl tři góly z penalt a dvě branky z 10mPK. K utkáním tohoto kola nastoupilo 84 hráčů, nejvíce hráčů nominovaly Kralupy, a to 11, nejméně jich nasadily Kladno a Hrasl Slaný, jen po 6 hráčích. Celkem bylo vstřeleno 71 branek (průměr na zápas 14,20), domácí jich vstřelili 45, (průměr na zápas 7,00), hosté se trefili 26 x (průměr na zápas 5,20). Toto kolo sledovalo celkem jen 80 diváků, nejvíce si jich našlo cestu do kralupské haly, a to 30. Uděleno bylo celkem 9 žlutých karet. Hrálo se slušně bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů posbírala Příbram, a to 14, nejslušnějším celkem v této činnosti bylo Kladno, se 4 fauly.

Příbramská Viva zvládla s velkým štěstím přestřelku s nekompletním slánským Hraslem, podstatnou roli hrály jak klasické penalty, tak i 10mPK, ostrostřelci na obou stranách, domácí Kočí se trefil 5x, hostující kapitán Peška 4x. Jako první udeřili hosté hned v úvodu, když se prosadil z rychlého brejku Kuba. Poté převzali iniciativu domácí hráči a otočili skóre na svoji stranu. Nejprve po 4 minutách vyrovnal Kočí, poté se z penalty prosadil Kunc a vzápětí si Kočí vystřelil druhou branku. Hosté dokázali jen snižovat kapitánem Peškou, poprvé se trefil ze hry a na další branku Kočí, dokonaný hattrick, zareagoval z 10mPK. Spokojenější šli tak do přestávky domácí s nejtěsnějším náskokem. Po sedmi minutách druhé části hry pokračoval ve střelecké aktivitě Kočí, který přidal další dvě branky. Ani tento tříbrankový náskok nebyl rozhodující, přišly tři trefy hostí a čtyři minuty před koncem bylo srovnáno, nejprve se podruhé trefil Kuba, poté Klusáček proměnil penaltu a Peška i 10mPK (zkompletovaný hattrick. Další vedení domácích přišlo v samotném závěru, ale v té samé minutě agilní Peška vyrovnává podruhé. Minutu před koncem se ale štěstěna přiklonila na stranu hostitele, kterému tři body vystřelil Havelka z penalty. Příbram se šestou výhrou v soutěži udržela na třetím místě, nejlepší v aktivitě i ve střelcích je Kunc L. 29 (18+11), který bodoval ve všech svých 10 vystoupeních. Hrasl Slaný poslední dvě kola nebodoval se 16 body zůstává sedmý v silném středu tabulky, v aktivitě kraluje Klusáček P. 25 (11+14), ve střelcích je nejlepší Peška J. s 19 góly.

Brandýsek si na své palubovce poradil se Stochovem, hosté zlobili jen v úvodu, pak již zkušenější domácí převzali iniciativu, potvrzení výhry nakonec přišlo od zeleného stolu, díky startu dvou hráčů hostí bez uhrazené členského příspěvku na rok 2020 přišel kontumační výsledek 5:0 pro domácí, hosté se prezentovali poctivou obranou a zpočátku i rychlými brejky, ale kvůli administrativnímu pochybení přišla veškerá snaha vniveč. Utkání mělo náboj, nasazení, nechyběla ani bojovnost. Hosté začali z pozorné obrany a podnikali nebezpečné brejky, jeden jim přinesl i vedení Schonerem. Domácí byli touto taktikou soupeře zaskočeni a nevěděli si s tím rady. Přesto se jim ale zvýšenou aktivitou podařilo ještě do přestávky strhnout vedení na svoji stranu. Po vyrovnání kapitánem Tesařem se mezi střelce zapsali Čižek a Kroc P. Hostitel si aktivitu přenesl i do úvodu druhé části hry Tesař svoji druhou trefou navýšil vedení a 6 minut před koncem trefil pátou branku domácího celku Houha. Ta se ukázala nakonec jako rozhodující, soupeř kontroval Dolákem D. a v posledních minutách ještě Hejdou z brejku a brankářem Kabelem z 10mPK, na body by to stejně nestačilo. Brandýsek si prodloužil sérii výher na číslo šest a má na čele šestibodový náskok před pronásledovateli, nejlepší v aktivitě i ve střelcích je Kroc P. 28 (14+14). Stochov si připsal sedmou porážku v soutěži, k tomu i zbytečnou kontumační prohru a zůstává na předposledním devátém místě, nejlepším v aktivitě i ve střelcích zůstává Novotný J. 19 (14+5).

Přestřelka mezi domácím slánským MCE a přeloučskými Mazáky skončila lépe pro hostitele, obraty ve skóre, utkání nakonec rozhodla větší futsalovost domácího celku a individuální hlavně střelecké schopnosti Nykla, autora 4 branek, hattrick ještě přidal Říčka. Vyrovnané utkání plné zvratů, jako první udeřili domácí Říčkou, zanedlouho ale hosté srovnali stav svým kanonýrem Janeckým a první obrat zajistil Novák. V té samé minutě ale domácí přišli s vyrovnávací brankou Pospíšila. Vypadalo na pěkné střelecké manévry, při nich se zapisovatel musel v první půli pěkně ohánět. Také 10 minuty přinesla dva góly, na další vedení Pokorného odpověděl Nykl, který se brzy trefil i podruhé a opět byli na koni domácí. Alen jen chvilku trvalo jejich vedení, následovaly tři góly v řadě a hosté šli do vedení o dvě branky, Janecký se prosadil podruhé, pojistky přidali Vančura a Dlask. Tento stav se nelíbil hlavně domácímu Říčkovi, který dalšími dvěma zásahy si zkompletoval hattrick, který přinesl poločasový nerozhodný stav. Po změně stran střelci zvolnili, na domácí straně se trefil ještě dvakrát Nykl, který zařídil rozhodující náskok utkání, soupeř kontroval jen snížením kapitánem Rokytou, a tak body zůstaly ve Slaném. MCE Slaný přerušilo šestizápasovou sérii nevýher a posunulo se na čtvrtou pozici, nejlepší v aktivitě i ve střelcích je Nykl M. 25 (17+8). Přelouč okusila hořkost porážky pošesté, podruhé padla o jedinou branku, a je nadále šestá v silném středu tabulky, nejlepší v aktivitě i ve střelcích je Janecký J. 35 (28+7), který bodoval ve všech svých 11 vystoupeních.

Kralupy v domácím prostředí prohospodařili rychle nabité čtyřbrankové vedení s Dobřichovicemi, přišly o něj ještě do poločasu, pak hostitele trápil dobřichovický gólman, který vychytal remízu. Domácí posíleni o kladenského exligistu Junka měli výborný vstup do utkání. Dvakrát se jim povedlo rychle za sebou skórovat a po 11 minutách vedli tak vedli o čtyři branky, vše začal Harmáček, pojistky připojili Junek, Bednárik a Koláček L. Hosté však to nezabalili a trpělivou hrou začali gólové manko smazávat, po brance Černého se dvakrát trefil Šlapáka těsně před poločasovým hvizdem se dočkali i vyrovnávací branky Štědroňským. Po změně stran měli více šancí domácí, ale hosty držel brankář Geissler, kterého překonal jednou jen Vymětalík. Na výhru to však nestačilo, 8 minut před koncem vystřelil zasloužený bod hostům nejlepší hráč utkání Rada L. Kralupy přerušily sérii čtyř porážek v řadě a stále figurují na dně tabulky se čtyřbodovou ztrátou na Stochov, nejlepší v aktivitě i ve střelcích je Vymětalík V. 27 (16+11), který bodoval ve všech svých 9 odehraných utkáních. Dobřichovice mají venku kladnou bilanci 2 1 3 a nyní klesly na pátou příčku, nejlepší v aktivitě i ve střelcích je Rada L. 31 (19+12), který jako jediný v soutěži zůstává 100 % v bodovém sběru.

Střelecké manévry Třebusic odnesl nekompletní kladenský Brazil, který s jediný hráčem na střídání na svého hostitele vůbec nestačil, držel přijatelný stav jen v úvodní čtvrtině hry, pak již koncertoval domácí celek, skóre se zastavilo na devatenáctce, hned tři hráči se prosadili 4x, Hink, Fedrhanc a Kubín J. Kanonádu si domácí střelci otevřeli již v první minutě hry, když se trefil Šerák M., Soupeř stihl brzy srovnat Havlíčkem, ale hostitel si hned vzal vedení zpět a neustále ho navyšoval. Nejprve své střelecké kvality potvrdil dvěma góly Hink, hosté kontrovali kontaktním gólem Neumanna, ale to bylo od nich na dlouhou dobu vše. Mezi domácí střelce se vzápětí dvěma trefami zapsal i gólman Sedlák, k němuž se přidali ještě Kubín P., Šulc K. a dvě branky stihl do přestávky ještě Fedrhanc. Vše bylo připraveno na dvoucifernou výhru domácího celku, který ani ve druhé části nepolevil ve střelecké aktivitě a skóre se nakonec zastavilo na čísle devatenáct. Desítku trefil Kubín J., druhou začal Šulc K., následovaly tři slepené branky Kubína J. a na závěrečnou sedmiminutovku si další zásahy připravili Šulc K., Šerák M., Fedrhanc a další dva Hink, soupeř se v závěru prosadil jen Hudouskem. Třebusice předvedly již druhou kanonádu v soutěži, nyní mají čtyři výhry v řadě a drží si druhé místo tabulky se šestibodovou ztrátou na Brandýsek, může se bezpečně opřít o střelecké schopnosti Hinka, které vládne nedostižně v aktivitě i ve střelcích 52 (36+16). Kladno poslední tři utkání prohrálo a zůstává osmé, nejlepší v aktivitě i ve střelcích je Dlouhý P. 17 (9+8).

Střelcem kola se stal s 5 góly Kočí A. z Příbrami. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na 6 branek, byl Šerák R. z Třebusic.

Statistiky:

čekatelé: Zlata R. (MCE Sl) – 1 branka do stovky, 8 sezóna. Mára M. (Kralupy) – 3 branky do stovky, 14 sezóna, Šerák R. (Třebusice) – 2 branky do stovky, 9 sezóna, Maroušek J. (MCE Sl) – 8 branek do stovky, 8 sezóna), Brandýsek – 4 branky do šestistovky (4 sezóna), MCE Sl – 5 branek do šestnáctistovky (12 sezóna), Hrasl Sl – 4 branky do čtyřstovky (3 sezóna), Přelouč – 13 branek do dvoustovky, 2 sezóna

Sestava 12. kola:

Branžovský M. (Příbram) 2x – Kočí A. (Příbram) 2x, Nykl M. (MCE Slaný) 2x, Fedrhanc A. (Třebusice), Šerák R. (Třebusice)

O1A1201 FK Viva Příbram – Hrasl Slaný 8 : 7 (4 : 3)
Rozhodčí: Polák Ivo, Orálek Kamil Diváků: 10 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 25. 1. 2020 Výkop: 20:15 AF: D 6/8 – H 5/6 Fair play (trestné body): D 18 – H 15
Branky (asistence): 6. Kočí Aleš (Pravda Jakub), 8. Kunc Luboš, 9. Kočí Aleš (Řezáč Filip), 15. Kočí Aleš, 27. Kočí Aleš (Řezáč Filip), 28. Kočí Aleš, 37. Havelka Lukáš (Dražan Michal), 39. Havelka Lukáš – 2. Kuba Ondřej, 9. Peška Jan (Kuba Ondřej), 18. Peška Jan, 28. Kuba Ondřej (Klusáček Petr), 31. Klusáček Petr, 36. Peška Jan, 37. Peška Jan
ŽK: Kunc Luboš, Kočí Aleš – Dlouhý Michal, Peška Jan
FK Viva Příbram: Branžovský Marek, Zykán Jan, Pravda Jakub, Havelka Lukáš, Hausleitner Jakub, Kunc Luboš, Kočí Aleš, Řezáč Filip, Dražan Michal
Hrasl Slaný: Dlouhý Michal, Peška Jan, Kuba Ondřej, Klusáček Petr, Landvojtovič Jan ml., Eichler Tomáš Nejlepší hráči: Branžovský M., Kočí A. (oba Příbram), Klusáček P. (Hrasl Slaný)

O1A1202 Futsal Club Brandýsek – FK Stochov 5 : 0 kontumačně

Výsledek dosažený na hřišti: 5 : 4 (3 : 1)
Rozhodčí: Svoboda Richard, Orálek Kamil Diváků: 20 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 24. 1. 2020 Výkop: 20:15 AF: D 7/3 – H 5/3 Fair play (trestné body): D 12 – H 12
Branky (asistence): 12. Tesař Tomáš (Růžička Jiří), 18. Čížek Jakub (Kroc Lukáš), 20. Kroc Patrik (Růžička Jiří), 29. Tesař Tomáš (Čížek Jakub), 34. Houha Lukáš (Kroc Lukáš)
ŽK: Kroc Patrik – Pelc Jiří, Cafourek Matěj
Futsal Club Brandýsek: Vokoun Martin, Tesař Tomáš, Kroc Patrik, Kroc Lukáš, Růžička Jiří, Zíka Jan, Houha Lukáš, Čížek Jakub
FK Stochov: Kabele Petr, Schöner Pavel, Dolák Dominik, Lukáč Vít, Hejda Marek, Racek Patrik, Pelc Jiří, Černý Lukáš, Majer Jiří, Cafourek Matěj Nejlepší hráči: Tesař T. (Brandýsek), Dolák D. (Stochov), Růžička J. (Brandýsek)

O1A1203 MCE Slaný – FC Mazáci Přelouč 8 : 7 (6 : 6)

Rozhodčí: Chadima Miroslav, Pejša Jakub Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 24. 1. 2020 Výkop: 19:15 AF: D 1/5 – H 3/4 Fair play (trestné body): D 8 – H 7
Branky (asistence): 4. Říčka Jiří (Volf Libor), 9. Pospíšil Miroslav (Maroušek Jan), 10. Nykl Michal (Pospíšil Miroslav), 11. Nykl Michal (Volf Libor), 16. Říčka Jiří (Maroušek Jan), 17. Říčka Jiří (Volf Libor), 27. Nykl Michal (Pustai Simon), 30. Nykl Michal (Maroušek Jan) – 6. Janecký Josef (Rokyta Václav), 9. Novák Jakub, 10. Pokorný Jan, 12. Janecký Josef (Vančura Václav), 13. Vančura Václav, 14. Dlask Daniel (Rokyta Václav), 35. Rokyta Václav (Novák Jakub)
ŽK: Nykl Michal – 0
MCE Slaný: Pustai Simon, Volf Libor, Pospíšil Miroslav, Maroušek Jan, Nykl Michal, Kalous Lukáš, Flégl Jaroslav, Říčka Jiří
FC Mazáci Přelouč: Marek Jiří, Rokyta Václav, Novák Jakub, Pokorný Jan, Vančura Václav, Dlask Daniel, Šimon Jakub, Janecký Josef, Rokyta Vojtěch Nejlepší hráči: Říčka J., Nykl M. (oba MCE Slaný), Vančura V. (Přelouč)

O1A1204 AFC Kralupy – TJ Sokol Dobřichovice 5 : 5 (4 : 4)

Rozhodčí: Nejedlo Tomáš, Černý Martin Diváků: 30 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 26. 1. 2020 Výkop: 18:15 AF: D 5/3 – H 5/5 Fair play (trestné body): D 10 – H 10
Branky (asistence): 3. Harmáček Daniel, 4. Junek Petr (Vymětalík Vladimír), 10. Bednárik Jan (Moravec Lukáš), 11. Koláček Libor (Vymětalík Vladimír), 24. Vymětalík Vladimír (Moravec Lukáš) – 11. Černý Daniel, 12. Šlapák Marcel (Obermajer Ladislav), 19. Šlapák Marcel (Rada Lukáš), 20. Štědronský Martin (Rada Lukáš), 32. Rada Lukáš (Seidler Zdeněk)
ŽK: Harmáček Daniel – 0
AFC Kralupy: Prosický Jaroslav, Koláček Libor, Junek Petr, Bednárik Jan, Koláček Tomáš, Moravec Lukáš, Sobotka Jiří, Harmáček Daniel, Vymětalík Vladimír, Kaňka Jan, Karas Roman
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Rada Lukáš, Halenka Jakub, Šlapák Marcel, Štědronský Martin, Černý Daniel, Plzák Michal, Obermajer Ladislav, Seidler Zdeněk Nejlepší hráči: Rada L. (Dobřichovice), Vymětalík V. (Kralupy), Geissler J. (Dobřichovice)

O1A1205 PK Třebusice – FC Brazil Kladno 19 : 3 (9 : 2)

Rozhodčí: Bázler Jiří, Pejša Jakub Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 24. 1. 2020 Výkop: 20:45 AF: D 3/4 – H 2/2 Fair play (trestné body): D 7 – H 4
Branky (asistence): 1. Šerák Martin (Fedrhanc Adam), 6. Hink Jaroslav (Fedrhanc Adam), 7. Hink Jaroslav (Fedrhanc Adam), 11. Sedlák Michal (Hink Jaroslav), 12. Sedlák Michal (Fedrhanc Adam), 13. Kubín Pavel (Šerák Radek), 14. Šulc Kryštof (Kubín Pavel), 15. Fedrhanc Adam (Šulc Kryštof), 20. Fedrhanc Adam (Šerák Radek), 22. Kubín Jan (Šerák Radek), 25. Šulc Kryštof (Šerák Radek), 27. Kubín Jan (Šulc Kryštof), 28. Kubín Jan (Šulc Kryštof), 29. Kubín Jan (Šulc Kryštof), 33. Fedrhanc Adam (Šulc Kryštof), 36. Šerák Martin (Šerák Radek), 37. Hink Jaroslav (Šerák Martin), 38. Hink Jaroslav (Šerák Martin), 39. Fedrhanc Adam (Šerák Radek) – 5. Havlíček Robin (Dlouhý Pavel), 7. Neumann Radislav (Dlouhý Pavel), 39. Hudousek Matěj (Dlouhý Pavel)
PK Třebusice: Sedlák Michal, Hink Jaroslav, Fedrhanc Adam, Šerák Martin, Šerák Radek, Šulc Kryštof, Kubín Pavel, Kubín Jan
FC Brazil Kladno: Dlouhý Pavel, Neumann Radislav, Havlíček Robin, Hudousek Matěj, Čampulka David, Procházka Šimon Nejlepší hráči: Fedrhanc A., Šerák R., Kubín J. (všichni Třebusice)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KSF