Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

VARTA futsal liga

Nejvyšší soutěž se hrála po třítýdenní přestávce, v rámci třináctého kola se žádné překvapení nekonalo. Uspěly všechny celky z čela tabulky, překvapením je snad pouze vysoká výhra Plzně na palubovce pražské Slavie. Dvě utkání byla důležitá z pohledu bojů o udržení mezi elitou, tři důležité body si připsal Hodonín po výhře nad českobudějovickými futsalisty, stejně důležité vítězství vybojovali mělničtí borci v duelu s českolipskými Démony.

Výsledky a tabulka po 13. kole VARTA futsal ligy zde.

2. liga – západ

Největší soupeř kladenských futsalistů v boji o postup mezi elitu, ústecký Rapid, si během několika dnů připsal do tabulky šest bodů, když nejprve v dohrávce 13. kola porazil mladoboleslavské Malibu a včera v rámci 14. kola zvítězil v Liberci. Kladenští mají v tomto kole volný los, na soupeře tak ztrácí šest bodů a jedno utkání.

Výsledky a tabulka po 14. kole 2. ligy – západ zde.

Výsledky a tabulka po 14. kole 2. ligy – východ zde.

Divize „A“    

Jedenácté kolo divizní skupiny zahájilo v sobotu utkáním v České Lípě, kde místní Reasem podlehl o jedinou branku vedoucímu celku tabulky Perštejnu. V neděli se pak na domácích palubovkách představili i naši zástupci, slánská Čechie po obrovském boji podlehla o dvě branky zkušené Kadani, Slatina vybojovala tři body nad Kolíne a drží se v závěsu vedoucích týmů.

Výsledky a tabulka po 11. kole divize „A“ zde.

Středočeský krajský přebor

V taháku desátého kola krajského přeboru se hrálo v pátek slánské derby, z výhry nad MCE se radovali futsalisté Hraslu. Třebusičtí si pak připsali cenné tři body v duelu s nebezpečnou Přeloučí. V sobotu pak vybojoval cenné tři body na horké příbramské palubovce vedoucí celek tabulky Brandýsek. Konečně zabrali stochovští futsalisté, kteří vezou plný počet bodů z Kralup, naopak se nedařilo kladenskému Brazilu, který v domácím prostředí enstačil na borce dobřichovického Sokola.

Výsledky a tabulka po 10. kole Stč. KP „A“ zde.