Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
STŘEDOČESKÁ ČÁST POHÁRU SF ČR – PŘIHLÁŠKU JE MOŽNO PODAT DO 15.1.2020

STŘEDOČESKÁ ČÁST POHÁRU SF ČR – PŘIHLÁŠKU JE MOŽNO PODAT DO 15.1.2020

Do 15. ledna 2020 je možno přihlásit se do středočeské části Poháru SF ČR.  Do této soutěže se může přihlásit jakýkoli registrovaný futsalový tým z jakéhokoliv stupně soutěže, utkat se zde tak mohou celky z okresních soutěží např. s účastníkem VARTA futsal ligy. I to by mělo být jedním z lákadel k účasti vedle toho, že se v této soutěži neplatí žádné startovné.

Středočeská část se hraje klasickým pohárovým systémem na jedno utkání, kde hrací doba je 2x 25 minut hrubého času, pouze semifinále a finálový duel se bude hrát v čistém čase na 2x 20 minut. Středočeská část Poháru SF ČR začne v lednu 2020 předkolem a úvodními koly, finále se pak bude muset odehrát do 30.9.2020.

Více o středočeské části Poháru SF ČR v propozicích zde.

Povinnou účast v poháru mají z rozhodnutí VV SF ČR všichni účastníci obou nejvyšších soutěží, v našem případě se toto nařízení týká účastníka VARTA futsal ligy SK Olympik Mělník a dále účastníků 2. ligy – západ FK Kladno a FC Malibu Mladá Boleslav. Z nižších soutěží pak má právo účasti každý zájemce.

Přihlášky do středočeské části Poháru SF ČR je možno zasílat do 15.1.2020 na adresu pohar2020@seznam.cz a v případě celků z kladenského okresu i na adresu  futsalkladno@seznam.cz.

Přihláška do středočeské části Poháru SF ČR zde.

Vítěz středočeské části postupuje do osmifinále celostátní části, kde se střetnou vítězové všech čtrnácti krajů plus dva loňští finalisté o postup do závěrečné Final four.  Vítěz středočeské části Poháru SF ČR 2019 SK Olympik Mělník podlehl v osmifinále celostátní části pražské Spartě 2 : 9 (1 : 6).

Ve středočeské části Poháru SF ČR triumfovalo již dvanáct celků. Nás může těšit, že se mezi vítěze zapsaly i R.S.C. Čechie Slaný a FC Foboz Slaný (oba v roce 2000, hrálo se skupinovým systémem, bez finálové nástavby), v letech 2007 a 2017 se pak z vítězství radovali futsalisté kladenského FK.  Nejčastějším vítězem je doposud kdysi prvoligový celek FC Total Slavík Bakov n.J.. který si na své konto připsal sedm primátů.

Přehled vítězů středočeské části Poháru SF ČR zde.