Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Sat-An v utkání proti Teplicím potěšil diváky skvělým výkonem

Sat-An v utkání proti Teplicím potěšil diváky skvělým výkonem

K přípravnému utkání přijela za SAT-ANem ve čtvrtek večer teplická Balitcflora. Rovněž ligoví severočeši prověřili kvalitu kladenských borců před zahájením Chance Futsal ligy a ve sportovní hale s nimi remizovali 2:2.

Tepličtí se v létě spojili s městským rivalem Centuriony a do ligy by měli vstoupit zase o něco silnější. „V našem týmu panuje vynikající atmosféra. Máme hráče, se kterými se dá pracovat. Je ale před námi velká práce a dlouhá cesta,“ prohlásil před utkáním Michal Žák, prezident Balticflory.

Utkání se SAT- ANem skvělou atmosféru v mužstvu hostí navenek potvrdilo. V Kladně hrála Balticflora svižně ze zahuštěné obrany. Tou se domácí těžko prokousávali. „Chtěli jsme se k brance dostávat přes lajny, nebo odskočením z prostředku. Jenomže Teplice jsou zkušený mančaft a dokázali si nás pohlídat,“ hodnotil utkání trenér SAT-ANu Petr Hlaváč.

Toho potěšil výkon celého mužstva. „Líbilo se mi, jak kluci bojovali, jak za sebe po chybách zaskakovali bez toho, aby si něco vyčítali. Za předvedenou hru musím zvláště pochválit Hlavu,“ doplnil kladenský trenér.

Kladnu chyběly opory Müller s Fitzelem a lze se jen dohadovat, jestli by mužstvo s nimi dospělo až k výhře. „Utkání jsme pojali jako generálku na ligu. Ovšem nebyli jsme opět kvůli zranění či nemoci kompletní, tak jsme si proti poslednímu kvalitnímu soupeři v přípravě nevyzkoušeli, co jsme schopni skutečně hrát,“ lamentoval nad zdravotním stavem svého týmu Hlaváč.

V posledním přátelském utkání přípravného období přivítá SAT- AN příští pátek Českou Lípu.

Branky SAT-ANu: Jaráb a Výborný.

Hvězda SAT-ANu podle Listů: Hlava

Sestava SAT-ANu: Konečný – Šnídl, Junek, Abrahám, Studený, Veselý, Haviar, Fujdiar, Chrobák, Hlava, Jaráb, Výborný

Zdroj: Kladenské listy