Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Pohár vydřela Sparta. Teplice sahaly po vyrovnání

Pohár vydřela Sparta. Teplice sahaly po vyrovnání

Finále Poháru SF ČR napsalo svůj konec v úterý večer. Teplice hostily před televizními kamerami Spartu. Poprvé v historii vyhráli soutěž Pražané.

První poločas byl na šance vyrovnaný. Teplice několikrát v dobré pozici minuly branku, na druhé straně nastřelil dvakrát tyč Seidler. Ovšem na góly si vedla lépe Sparta. Ve 3. minutě otevřel skóre Novak a ve čtnácté zvýšil na 2:0 Wilde.

Po přestávce se Sparta zatáhla a Svarog měl příležitosti na vyrovnání. Pět minut před koncem dokonce domácí začali hrát power play, ale Sparta se držela. Minutu a půl před koncem ale Severočeši udeřili. Teka snížil na 1:2 a drama bylo na světě. Oba celky měly pět faulů a pár vteřin před koncem došlo ke sporné situaci. Sudí se přiklonil na starnu hostí, ale Sparta desítku neproměnila.

Svarog FC Teplice – AC Sparta Praha 1:2 (0:2)

Branky: 39. Teka (Tato) – 3. Novak (Wilde), 14. Wilde (Novak). Rozhodčí: Černý, Něšněra.
Teplice: Jeronimo (Hůla) – Černý, Baran, Novotný, Tato, Teka, Litvinov, Ossorio, Taverna, Cludinho, Djaelson, Künzl, Šebek. Trenér Viktor Tarčilo.
Sparta: Vahala (Plecitý, Cristiano) – Rick, Kocić, Amadeu, Novak, Wilde, Fejzullahi, Drahovský, Křivánek, Hora, Grbeša, Seidler. Trenér Beni Simitči.