Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

VARTA futsal liga

Nejvyšší soutěž má tento víkend reprezentační přestávku, v pátek se tak v Praze hrála pouze dohrávka desátého kola, v níž Sparta čtrnácti zásahy deklasovala bezradné Vysoké Mýto.

Výsledky a tabulka VARTA futsal ligy po úplném 10. kole zde.

2. liga – západ

V pátek se hrál úvodní duel desátého kola západní skupiny druhé ligy, favorizovaný Jablonec v domácím prostředí podlehl pražskému Wizardu. Pražští futsalisté tak během jediného týdne již podruhé pomohli těm kladenským, když porazili oba jejich největší soupeře v boji o postup. Bohužel, kladenští futsalisté nevyužili nabídnuté příležitosti a na palubovce turnovského Dalmachu vysoko prohráli. Více o utkání zde.

Výsledky a tabulka po 10. kole 2. ligy – západ zde.

Výsledky a tabulka po 10. kole 2. ligy – východ zde.

Divize „A“    

Sedmé kolo divizní skupiny „A“ bylo v pátek zahájenou jediným utkáním, v němž domácí Kadaň o jedinou branku přehrála velice kvalitní Perštejn. V sobotu si pak dle předpokladů poradila ústecká BOCA s kolínskými borci. Futsalisté Slatiny měli v tomto kole volno, slánská Čechie dokázaly vybojovat první body, když v napínavém utkání přehrála silnou rezervu mělnického Olympiku.

Výsledky a tabulka po 7. kole divize „A“ zde.

Středočeský krajský přebor

Šesté kolo Středočeského krajského přeboru bylo v pátek zahájeno dvěma slánskými duely, v úvodním si domácí Hrasl poradil s Dobřichovicemi, v dalším duelu pak domácímu MCE nevyšel totálně druhý poločas v souboji s Třebusicemi, když ho prohráli o osm branek. Příbram si bez problémů poradila s Kralupy, stochovští borci před slušně zaplněnou halou po bitvě podlehli přeloučským Mazákům.

Výsledky a tabulka po 6. kole Stč. KP zde.