Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Slánské noviny o nové sportovní hale

Slánské noviny o nové sportovní hale

Jeden z nejzkušenějších a služebně nejstarších slánských zastupitelů, předseda Investičního výboru RNDr. Ladislav Peška se ve svém článku z 24.11.2019 na internetových Slánských novinách zmiňuje v rámci rekapitulace budoucích velkých investičních akcí v našem městě i o možnosti výstavby nové sportovní haly, viz.:

Sportovní hala
Nová multifunkční sportovní hala by měla vzniknout  v lokalitě Háje – Sever. Předurčena je především pro provozování těchto sportů: florbalu, futsalu, basketbalu, volejbalu, házené, nohejbalu a tenisu. V současné době se jedná i o možnosti začlenění vhodných prostor  pro potřeby stolního tenisu. Hala by měla mít  zázemí pro  200 – 250 diváků, včetně potřebných prostor pro občerstvení ať již návštěvníků či sportovců. Přípravou projektu na výstavbu této multifunkční sportovní haly byla pověřena firma AS Projekt z Pelhřimova. Celkové náklady jsou odhadovány na 60 milionů korun. Výstavba haly by mohla být zahájena na podzim 2020 a dokončena v létě roku 2021.

Celý článek je pak k dispozici zde.