Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Sparta nestačila na ukrajinského mistra a skončila třetí

Futsalisté pražské Sparty v sobotu prohráli závěrečný zápas skupiny D elitního kola UEFA Futsal Champions Legue s ukrajinským Chersonem 2:5 a z Minsku odjíždějí s předposledním místem ve skupině.

Sparta hned po začátku zápasu inkasovala a první branka jako by byla předzvěstí, co nastane. Drahovský však ve 2. minutě srovnal na 1:1. Ukrajince dostal znovu do vedení v 6. minutě přesně střílející Šoturma. Pražané i na druhou branku našli odpověď a těsně před pauzou srovnal Rick. Jenže druhá půle už patřila jen ukrajinskému mistrovi. Ten zápas rozhodl v závěrečných minutách, kdy se dvakrát trefil Zvaryč a jednou Voljaňuk – 2:5.

Hodnocení trenéra Sparty

AC Sparta Praha – Prodexim Cherson 2:5 (2:2)

Branky: 2. Drahovský, 19. Rick – 1. Voljaňuk, 6. Šoturma, 37. Voljaňuk, 38. Zvaryč, 39. Zvaryč.
Sparta: Cristiano (Plecitý) – Amadeu, Wilde, Novak, Drahovský – Rick, Kocić, Brahimi, Křivánek, Hora, Grbeša.
Cherson: Savenko (Cypun) – Fernandez, Skorij, Roninho, Voljaňuk – Dávid, D. Sorokin, Zvaryč, Šoturma, Lanko, Biločerkivec, Bessalov.

FC Barcelona – Stalitsa Minsk 6:1 (3:1)

Branky: 3. Aicardo, 9., 34. a 37. Mario Rivillos, 11. Roger, 40. Lozano – 20. Dos Santos.