Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Spartu čeká zápas roku: ve středu proti Barceloně!

Spartu čeká zápas roku: ve středu proti Barceloně!

Pokud jste sledovali cestu pražské Sparty aktuálním ročníkem Ligy mistrů, nemohlo vám uniknout, že český mistr suverénně vyhrál skupinu základní části, kterou pořádal v domácím prostředí. Do další fáze soutěže určil los za soupeře Sparťanů mj. španělskou Barcelonu a tento zápas doslova klepe na dveře! Český tým se za několik desítek hodin vydá do běloruského Minsku, kde ho od středy čekají důležitá utkání ve skupině D.

Sparta musí podstoupit stejnou zkoušku, jako několikrát v minulosti ERA-PACK Chrudim. Elitní fáze Ligy mistrů je „velmi přísná“ a ze čtyřčlenných skupin, ve kterých není slabých soupeřů, se do finálového turnaje propracují jen vítězové skupin.

Sparta se představí v běloruském Minsku, kde ji ve středu čeká zmíněná Barcelona. O den později to bude domácí Stalitsa Minsk a po dni odpočinku se český mistr v sobotu postaví proti ukrajinskému Prodeximu Cherson, který trénuje španělská futsalová legenda Javi Rodriguez. Ten za Barcelonou 6 let hrál a má její styl přečtený, což se ovšem dá říci i o Sparťanovi Wildem. Ten dres katalánského týmu oblékal také a sklidil v něm řadu úspěchů.

Sparta do místa konání turnaje odlétá v úterý po poledni a první duel, proti Barceloně, ji čeká od den později od 17:00 hod. tamního času (v Minsku je proti středoevropskému času o dvě hodiny více). Všechna utkání se budou hrát v hale, kterou dobře zná i česká futsalová reprezentace. Ta zde na podzim 2015 vybojoval v barážové odvetě postup na mistrovství Evropy 2016.

Kromě rozpisu utkání, který nabízíme níže, vás jistě bude zajímat možnost sledovat streamy z těchto zajímavých zápasů. Zatím o nich informace nemáme, nicméně pro své vysílání je avizovala klubová televize katalánského klubu Barca TV.

Pražskému klubu tak schází několik desítek hodin do výkopu utkání roku. Barcelona je i ve futsalu velkým pojmem a nastoupit proti ní, to bude pro hráče i fanoušky klubu velký zážitek…

Program skupiny D Elite round Ligy mistrů
(časy utkání jsou uvedeny v SEČ)

středa 20.11.2019
15:00 FC Barcelona – Sparta Praha
17:30 Stalitsa Minsk – Prodexim Cherson

čtvrtek 21.11.2019
15:00 Prodexim Cherson – FC Barcelona
17:30 Stalitsa Minsk – Sparta Praha

sobota 23.11.2019
10:00 Sparta Praha – Prodexim Cherson
12:30 FC Barcelona – Stalitsa Minsk

17. listopadu 2019, www.efutsal.cz