Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
VÍKENDOVÝ FUTSALOVÝ PROGRAM

VÍKENDOVÝ FUTSALOVÝ PROGRAM

VARTA futsal liga

Nejvyšší futsalová soutěž pokračuje tento víkend svým devátým kolem, největším lákadlem pak bude zítřejší derby pražských „S“. To sice televize nevysílá, nicméně hned dva duely tohoto kola vysílány budou – zítřejší utkání Vysoké Mýto – Mělník a úterní dohrávka Plzeň – Brno.

Program 9. kola VARTA futsal ligy zde.

2. liga

Druhá nejvyšší soutěž má na programu již své osmé kolo, kladenští futsalisté soutěží zatím prochází bez ztráty bodu. Nicméně v sobotu zajíždějí na palubovku nevyzpytatelného chomutovského Baníku, tři body by však měli být v silách kladenských získat …

Program 8. kola 2. ligy – západ zde.

Program 8. kola 2. ligy – východ zde.

Divize „A“

V pátém kole divizní skupiny „A“ se odehrají tento víkend pouze tři duely, utkání Boca Ústí n.L. – Betis Kadaň se odehraje až za měsíc. Tahákem kola pro kladenské futsalové příznivce bude jednoznačně utkání našich zástupců v soutěži, když v neděli přivítá Slatina slánskou Čechii.

Program 5. kola Divize „A“ zde.

Středočeský krajský přebor

Středočeský krajský přebor pokračuje tento víkend svým čtvrtým kolem, jeho největším tahákem bude určitě okresní derby mezi domácím slánským Hraslem a stochovským nováčkem.

Program 4. kola Stč. KP zde.

Okresní soutěže

Ve stochovské sportovní hale pak pokračují druhými hracími dny Okresní soutěže I. a II. třídy.

OS I. třídy:

2.kolo 16.11.2019 – sobota SH Stochov
výkop č.z. domácí hosté
9:30 3A010 Sokol Řevničov JIKO Kralupy nad Vltavou
10:05 3A011 FC Hornets Buštěhrad FC Stochov
10:40 3A012 Sokol Řevničov FC Stochov
11:15 3A013 FC Hornets Buštěhrad JIKO Kralupy nad Vltavou
11:50 3A014 1.FC Slavoj Kladno SK Jarpice
12:25 3A015 SK Jarpice FC Arvato Stochov
13:00 3A016 1.FC Slavoj Kladno 1.FC Horní Bezděkov
13:35 3A017 SK Jarpice 1.FC Horní Bezděkov
14:10 3A018 1.FC Slavoj Kladno FC Arvato Stochov

OS II. třídy:

2.kolo 17.11.2019 – neděle SH Stochov
výkop č.z. domácí hosté
9:30 3A010 TJ Slabce FC Slatina „B“
10:05 3A011 Sokol Dobřichovice „B“ Jafra FK Slaný
10:40 3A012 TJ Slabce Jafra FK Slaný
11:15 3A013 Sokol Dobřichovice „B“ FC Slatina „B“
11:50 3A014 SK Stehelčeves FC Velká Buková
12:25 3A015 FC Velká Buková TJ TZ Atlantic Rakovník
13:00 3A016 SK Stehelčeves Blevice 73
13:35 3A017 FC Velká Buková Blevice 73
14:10 3A018 SK Stehelčeves TJ TZ Atlantic Rakovník