Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
STATISTIKY, REFERÁTY A KOMENTÁŘE PO 2. KOLE STČ. KP

Události 2.kola

Druhé kolo ponechalo na čele tabulky tři celky bez bodové ztráty, v pořadí Příbram, MCE Slaný a Přelouč, čtyři celky mají po jedné výhře a konec tabulky je také tříčlenný, zatím bez bodů jsou tam Kralupy, Třebusice a Hrasl Slaný. Mírným překvapením je další bodová ztráta Třebusic, tentokrát doma nestačily na Dobřichovice. Příbram doma po přestávce zničila Kladno. Přelouč vyhrála o jedinou branku v Kralupech díky dvěma 10mPK v závěru. MCE Slaný si poradilo s nováčkem ze Stochova, který byl nekompletní. Brandýsek s režisérem Houhou L. přehrál Hrasl Slaný. Na čele aktivity jsou dva hráči se stejným počtem bodů Jungmann Š. ze Stochova 8 (5+3) a Pospíšil M. z MCE Slaný 8 (4+4). Tabulce střelců vévodí trio s pěti zásahy Hink J. z Třebusic, Jungmann Š. ze Stochova a Rada L. z Dobřichovic.

Statistiky:

Druhé kolo dopadlo opět lépe hostující celky v poměru 2 0 3. Na svým palubovkách bodovala jen Příbram v duelu z Kladnem a MCE Slaný se Stochovem. Jediný dvouciferný výsledek se urodil v Příbrami, kde obhájce nasázel 12 branek Kladnu. Nejvíce se střelci činili v utkání Kralup s Přeloučí a Příbrami s Kladnem, kde shodně padlo 15 branek. K utkání nastoupilo celkem 85 hráčů, nejvíce jich hrálo v utkání Kralup s Přeloučí, celkem 20, nejvíce hráčů nominovaly Přelouč, Kralupy a MCE Slaný, a to po 10, nejméně jich nasadilo Kladno, jen 6 hráčů. Celkem bylo vstřeleno 60 branek, o 4 více než v úvodním kole (průměr na zápas 12,00), domácí jich vstřelili 38 (průměr na zápas 7,60), hosté se trefili 22x (průměr na zápas 4,40). První kolo sledovalo celkem 151 diváků, nejvíce si jich našlo cestu do příbramské haly, a to 60. Uděleno byly celkem 12 žlutých karet. Hrálo se slušně, bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů posbíraly Kralupy, celkem 10, nejslušnějšími celky v této činnosti byly Kladno a Třebusice, se 4 fauly.

Obhájce, příbramská Viva, zničila kladenský Brazil po změně stran, hlavně zásluhou čtyřgólových střelců, Branžovského a Kunce J., hostům nepomohla ke zvratu ani dlouhá, 11 ti minutová power-play, při níž si domácí naopak vylepšili střelecké skóre. Oba celky nastoupily v kleštěných sestavách, domácí měli o jednoho hráče na lavičce navíc. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, žádný celek se nevytvořil více než jednobrankový náskok. Jako první se prosadili domácí, když v 6 minutě otevřel skóre Kunc L., hosté odpověděli za 7 minut vyrovnávací brankou Havlíčka. Další vedení domácím připravil Branžovský, tentokrát odpověď soupeře byla blesková, Dlouhým. Přesto šli do poločasové přestávky s jedním gólem navíc domácí hráči, když se těsně před přestávkou trefil parádní bombou k tyči jejich gólman Holan (původní příjmení Solnař). Po změně stran zásluhou dvou tref (zkompletovaný hattrick) Kunce L. hostitel opět vedl o dvě branky, kanonýr hostí Neumann vstřelil jen kontaktní branku na 3:4. Hosté zareagovali dlouhou power-play od 29 minuty hry, ale místo dohnání gólového manka přicházely další zásahy do kladenské svatyně. Domácí během závěrečné desetiminutovky se střelecky prosadili ještě 7x, většinou do opuštěné branky, naopak hosté další branky nepřidali. Branžovský si připsal další tři zásahy (celkem čtyři), dvakrát se mezi střelce zapsal Hausleitner, jednou Zykán a dílo zkázy pro hosty dokončil svoji čtvrtou brankou Kunc L. Skóre se nakonec zastavilo na dvanáctce. Domácí zůstávají 100 % a jsou v čele. Hosté byli pokoření v této sezóně poprvé.

Dobřichovický Sokol si odváží všechny body z palubovky Třebusic, hosté byli, trochu nečekaně, lepším týmem a na rozdíl od hostitele se dokázali lépe střelecky prosazovat, domácí odstranili nulu na svém kontě až 6 minut před koncem a závěrečná stíhačka prohru neodvrátila. Hosté byli od začátku lepším týmem a postupně to dokazovali i střelecky. Po 10 minutách hry otevřel skóre Rada L. a těsně před přestávkou přidal pojistku Obermajer. Vzhledem k tomu že domácím zvlhnul střelecký prach, svítila jim na ukazateli skóre stále nula. Také po změně stran se čekalo na další branku 10 minut a byli to opět hosté Janouškem, brzy přidal čtvrtou branku Obermajer a zdálo se být rozhodnuto. Střelecká trápení domácího celku zrušil až 6 minut před koncem Šerák R. Hosté odpověděli dalšími dvěma zásahy Rady L. a Štědroňského, které definitivně vzali domácím vítr z plachet. V závěru hosté přeci jen trochu polevili a dovolili domácím vstřelil ještě tři branky, dvě zařídil kanonýr Hink, jednu Fedrhanc. Poslední slovo měli hosté, když se v závěrečné minutě trefil podruhé Janoušek. Dobřichovice si připsaly cennou výhru nad jedním z favoritů soutěže, který však zatím tápe, v obou zápasech se gólově prosadil Obermajer a Rada L. Góly třebusického Hinka zatím na body nestačí.

Přeloučtí Mazáci díky proměněním dvou 10mPK v závěru utkání pokořili domácí kralupské AFK, hosté dlouho vedli, hostitel se dostal do prvního vedení až 6 minut před koncem, ale doplatil na vysoký počet faulů, hostující kanonýr Janecký si vystřelil hattrick. Celkem vyrovnané utkání, hrál se rychlý a kombinační futsal, ve kterém domácí po většinu utkání museli dotahovat náskok soupeře, třikrát se jim povedlo srovnat stav, v závěru se dostali i do vedení, ale utkání nakonec ztratili v posledních třech minutách hry. Hosté šli velice brzy do vedení Janeckým, domácí ale rychle srovnali stav Koláčkem T. Po 10 minutách hry opět udeřil Janecký, vzápětí přidal další branku hostů ještě Novák, ale ani tento stav domácí nezlomil, dvěma slepenými góly Koláčka L. a Kaňky srovnali podruhé. Těsně před přestávkou si hosté vrátili vedení kapitánem Rokytou Václavem a těsný náskok si přenesli do druhého dějství. Hned v úvodu druhého poločasu hosté opět odskočili na rozdíl dvou branek po trefě Vančury, ale domácí během 5 minut vyprodukovali dvě branky Vymětalíkem a Ocáskem, a bylo srovnáno. Ani další jednogólový únik v podání Janeckého (dodělaný hattrick) nebyl rozhodující, domácí nejenže počtvrté v tomto utkání vyrovnali Vymětalíkem, ale Koláček L. svoji druhou trefou dostal svůj celek i do vedení. Bohužel pro domácí se jim hromadili fauly, ze tří 10mPK hosté proměnili dva Hajnem, a to stačilo na dokonaný obrat i těsnou výhru. Přelouč vyhrála i svůj druhý zápas a drží se na čele. Domácí si na první body ještě musí počkat.

Slánské MCE přehrálo nekompletního stochovského nováčka po změně stran, kdy hostům došli síly, a nakonec nebyli daleko od nepopulární desítky, slánský kanonýr Volf si vystřelil hattrick. Hosté přijeli k utkání do Slaného jen s jediným náhradníkem a sehráli celkem vyrovnanou partii jen do přestávky. Branková radost se střídavě překláněla k domácím i hostům, první poločas se hrál ve vysokém tempu, což vyústilo v několik momentů, které si vyžádali udělení osobního trestu. Již v úvodní minutě poslal domácí celek do vedení Volf, hosté v okleštěné sestavě poměrně rychle srovnali Schönerem a po čtvrthodině se dokonce ujali vedení brankou svého kanonýra Jungmanna. Odpověď domácích však byla blesková, v té samé minutě vyrovnává stav Zíma a poté Pospíšil, s Volfem vrátili svému celku vedení, které si přenesli i do poločasové přestávky. Druhé dějství již bylo podstatně klidnější, na hostující straně se začal projevovat nedostatečný počet náhradníků, fyzické manko přinášelo další údery do stochovské sítě. Hned v úvodu druhého poločasu si domácí pojistili vedení pátou brankou Pospíšilem. Hosté sice odpověděli trefou Doláka, ale na více neměli síly. Hostitel dalšími čtyřmi góly pojistil zaslouženou výhru, Zíma se trefil podruhé, Volf si zkompletoval hattrick, mezi střelce se psali také Zlata s Marouškem. MCE jede na vítězné vlně, hned čtyři hráči se trefili v obou zápasech, Volf, Zlata, Pospíšil a Maroušek. Stochovský prapor drží jen dva střelci, Jungmann a Schöner.

Souboj dvou letitých rivalů přinesl poměrně jasnou výhru Brandýsku, návrat slánskému Hraslu z Divize zatím vůbec nevychází, u všech domácích branek měl futsalky Houha L., což byl rozhodující faktor jinak celkem vyrovnaného utkání. V kladenské hale se představily dva velezkušené celky, z výhry se nakonec radoval Brandýsek, který dal soupeři lekci z produktivity a měl i skvělého gólmana Janjiče. Na první změnu skóre se čekalo 8 minut, ale pak se to rozjelo. Domácí poslal do vedení Houha L., o minutu později sice hosté srovnali kapitánem Peškou, ale jak se později ukázalo, byla to jediná trefa hostů, v dalších minutách si vylámali zuby na domácím gólmanovi Janjičovi. Hostitel si v té samé minutě vrátil vedení Zíkou a těsně před poločasovým hvizdem přidal pojistku svoji druhou trefou Houha. Dvoubrankové vedení si hostitel po změně stran ještě navyšoval, u všeho byl Houha, který buď střílel branky, nebo u nich asistoval a v brance byl neprůstřelný Janjič. Mezi střelce se zapsali bratři Krocové a tři minuty před koncem si zasloužený hattrick vystřelil nejlepší hráč utkání, Houha L. Brandýsek i bez svého kapitána Tesaře napravil úvodní domácí porážku. Hrasl i po druhém krajském vystoupení zůstává na nule.

Střelci kola se stali se 4 góly dva hráči Příbrami, Branžovský M. a Kunc L. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na 4 branky, byl Zíma T. z MCE Slaný.

Statistiky:

čekatelé: Zlata R. (MCE Sl) – 1 branka do stovky, 8 sezóna. Moravec L. (Kralupy) – 3 branky do dvoustovky, 14 sezóna, Mára M. (Kralupy) – 3 branky do stovky, 14 sezóna, Kunc L. (Příbram) – 6 branek do stovky, 4 sezóna

Sestava 2.kola:

Janjič A. (Brandýsek) – Branžovský M. (Příbram), Kunc J. (Příbram), Janecký J. (Přelouč), Houha L. (Brandýsek)

O1A0201 FK Viva Příbram – FC Brazil Kladno 12 : 3 (3 : 2)

Rozhodčí: Chyba Michal, Kopic Miloslav Diváků: 60 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 2. 11. 2019 Výkop: 20:15 AF: D 3/5 – H 1/3 Fair-play (trestné body): D 8 – H 6
Branky (asistence): 6. Kunc Luboš, 13. Branžovský Marek (Kunc Luboš), 20. Holan Martin (Branžovský Marek), 21. Kunc Luboš (Branžovský Marek), 28. Kunc Luboš (Zykán Jan), 30. Branžovský Marek, 31. Hausleitner Jakub, 32. Zykán Jan (Branžovský Marek), 33. Hausleitner Jakub, 34. Branžovský Marek (Zykán Jan), 37. Branžovský Marek (Kunc Luboš), 39. Kunc Luboš (Zykán Jan) – 13. Havlíček Robin, 14. Dlouhý Pavel (Havlíček Robin), 22. Neumann Radislav (Dlouhý Pavel)
ŽK: 0 – Zelenka Martin
FK Viva Příbram: Holan Martin, Šperer Josef, Hausleitner Jakub, Trefný Josef, Branžovský Marek, Kunc Luboš, Zykán Jan
FC Brazil Kladno: Doležal Jan, Neumann Radislav, Zelenka Martin, Čampulka David, Dlouhý Pavel, Havlíček Robin Nejlepší hráči: Branžovský M., Kunc L., Holan M. (všichni Příbram)

O1A0202 PK Třebusice – TJ Sokol Dobřichovice 4 : 7 (0 : 2)

Rozhodčí: Bázler Jiří, Svoboda Richard Diváků: 15 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 1. 11. 2019 Výkop: 20:45 AF: D 2/2 – H 2/3 Fair-play (trestné body): D 6 – H 5
Branky (asistence): 34. Šerák Radek (Šulc Richard), 38. Hink Jaroslav (Fedrhanc Adam), 39. Fedrhanc Adam (Šerák Martin), 40. Hink Jaroslav (Fedrhanc Adam) – 10. Rada Lukáš (Janoušek Václav), 20. Obermajer Ladislav (Janoušek Václav), 30. Janoušek Václav, 33. Obermajer Ladislav (Plzák Michal), 35. Rada Lukáš (Onderka Adam), 37. Štědronský Martin (Rada Lukáš), 40. Janoušek Václav (Obermajer Ladislav)
ŽK: Fedrhanc Adam – 0
PK Třebusice: Měkota Ondřej, Hink Jaroslav, Šulc Richard, Šulc Kryštof, Kala Lukáš, Šerák Radek, Šerák Martin, Fedrhanc Adam, Kubín Martin ml.
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Janoušek Václav, Rada Lukáš, Rada Jan, Halenka Jakub, Plzák Michal, Onderka Adam, Štědronský Martin, Obermajer Ladislav Nejlepší hráči: Janoušek V. (Dobřichovice), Fedrhanc A. (Třebusice), Rada L. (Dobřichovice)

O1A0203 AFC Kralupy – FC Mazáci Přelouč 7 : 8 (3 : 4)

Rozhodčí: Zlatník Jakub, Nejedlo Tomáš Diváků: 25 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 1. 11. 2019 Výkop: 20:00 AF: D 2/8 – H 2/5 Fair-play (trestné body): D 16 – H 9
Branky (asistence): 4. Koláček Tomáš (Moravec Lukáš), 16. Koláček Libor, 17. Kaňka Jan (Moravec Lukáš), 24. Vymětalík Vladimír (Koláček Libor), 29. Ocásek Vítězslav (Moravec Lukáš), 33. Vymětalík Vladimír, 34. Koláček Libor (Vymětalík Vladimír) – 2. Janecký Josef (Hajn David), 10. Janecký Josef, 15. Novák Jakub (Janecký Josef), 19. Rokyta Václav (Machačný Luboš), 23. Vančura Václav (Janecký Josef), 32. Janecký Josef (Vančura Václav), 37. Hajn David, 38. Hajn David
ŽK: Moravec Lukáš, Ocásek Vítězslav, Vymětalík Vladimír – Březina Milan
AFC Kralupy: Prosický Jaroslav, Moravec Lukáš, Sobotka Jiří, Bednárik Jan, Kaňka Jan, Koláček Tomáš, Ocásek Vítězslav, Horkavý Milan, Vymětalík Vladimír, Koláček Libor
FC Mazáci Přelouč: Marek Jiří, Rokyta Václav, Hajn David, Novák Jakub, Vančura Václav, Janecký Josef, Březina Milan, Dlask Daniel, Rokyta Vojtěch, Machačný Luboš Nejlepší hráči: Janecký J. (Přelouč), Moravec L. (Kralupy), Hajn D. (Přelouč)

O1A0204 MCE Slaný – FK Stochov 9 : 3 (4 : 2)

Rozhodčí: Pejša Jakub, Říha Jaroslav Diváků: 21 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 1. 11. 2019 Výkop: 19:15 AF: D 4/5 – H 4/5 Fair-play (trestné body): D 11 – H 15
Branky (asistence): 1. Volf Libor (Pospíšil Miroslav), 14. Zíma Tomáš (Volf Libor), 18. Pospíšil Miroslav (Zíma Tomáš), 20. Volf Libor (Maroušek Jan), 22. Pospíšil Miroslav (Zíma Tomáš), 24. Zíma Tomáš (Beneš Adam), 32. Zlata René (Beneš Adam), 38. Volf Libor (Zíma Tomáš), 40. Maroušek Jan (Zíma Tomáš) – 4. Schöner Pavel (Jungmann Štefan), 14. Jungmann Štefan (Majer Jiří), 22. Dolák Lukáš (Schöner Pavel)
ŽK: Pospíšil Miroslav – Dolák Lukáš, Majer Jiří, Jungmann Štefan
MCE Slaný: Pustai Simon, Volf Libor, Pospíšil Miroslav, Beneš Adam, Zlata René, Žahour Martin, Maroušek Jan, Kalous Lukáš, Zíma Tomáš, Navrátil Tomáš
FK Stochov: Pokorný Zbyněk, Kolínek Miroslav, Schöner Pavel, Dolák Lukáš, Majer Jiří, Jungmann Štefan, Hejda Marek, Balík Miroslav, Cimrman Adam Nejlepší hráči: Zíma T. (MCE Sl), Schöner P. (Stochov), Zlata R. (MCE Sl)

O1A0205 Futsal Club Brandýsek – Hrasl Slaný 6 : 1 (3 : 1)

Rozhodčí: Chadima Miroslav, Kalík Michal Diváků: 30 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 1. 11. 2019 Výkop: 20:15 AF: D 3/3 – H 5/3 Fair-play (trestné body): D 8 – H 10
Branky (asistence): 8. Houha Lukáš (Toman Matěj), 9. Zíka Jan (Houha Lukáš), 19. Houha Lukáš (Kroc Patrik), 25. Kroc Lukáš (Houha Lukáš), 29. Kroc Patrik (Houha Lukáš), 37. Houha Lukáš (Toman Matěj) – 9. Peška Jan (Hrdlička Jiří)
ŽK: Houha Lukáš – Landvojtovič Jan ml.
Futsal Club Brandýsek: Janjič Aleksandar, Kroc Patrik, Toman Matěj, Kroc Lukáš, Houha Lukáš, Vokoun Martin, Zíka Jan, Hora Petr
Hrasl Slaný: Dlouhý Michal, Peška Jan, Kuba Ondřej, Procházka David, Hrdlička Jiří, Landvojtovič Jan ml., Landvojtovič Vít Nejlepší hráči: Houha L., Janjič A. (oba Brandýsek), Procházka D. (Hrasl Sl)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KSF