Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Liga má za sebou sedm kol, Mělník stále poslední

Liga má za sebou sedm kol, Mělník stále poslední

Šesté místo nováčka z Českých Budějovic a poslední příčka Olympiku Mělník, navíc bez bodového zisku – to jsou nejzajímavější informace při pohledu na tabulku VATA futsal ligy po odehrání jejího víkendového 7. kola. Trocha nejasností, způsobená nestejným počtem odehraných zápasů vezme za své v pondělí večer. To proběhne v hlavním městě dohrávka Sparta – Helas situace v tabulce ve smyslu počtu odehraných zápasů se srovná.

Čelo tabulky opanoval Interobal Plzeň, který ještě neztratil ani bod, nastřílel nejvíc branek a ve svém středu má bezkonkurenčně nejproduktivnějšího hráče soutěže, Tomáše Vnuka. Pravda, Západočeši jedou v pátek do Chrudimi, což může být „zápas pravdy“.

První třetina tabulky je velmi vyrovnaná, ukazuje se, že favorité si dokáží brát body navzájem a tak nás v letošní soutěži možná čeká vyrovnaný boj na čele.

V úvodu zmíněné umístění Český Budějovic je sice hezké, ale bodové rozestupy v druhé polovině tabulky jsou natolik minimální, že ani po (téměř) třetině základní části nelze předjímat, jak tabulka bude vypadat na konci soutěže.

Každopádně co je překvapením, je postavení Olympiku Mělník. Ten měl velmi dobrou minulou sezónu a jen pro porovnání – po sedmi zápasech měl na svém kontě 12 bodů. Proto jeho nulová bilance aktuálně tolik překvapuje…

Liga pokračuje (kromě zmíněné pondělní dohrávky) na sklonku týdne zápasy 8. kola, duel Helas – Nejzbach se bude dohrávat následující pondělí.