Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Slánští futsalisté mohou nominovat do ankety sportovec roku

Slánští futsalisté mohou nominovat do ankety sportovec roku

V pátek 10. ledna 2020 budou v Městském divadle ve Slaném vyhlášeny výsledky 8. ročníku ankety Nejúspěšnější sportovec Slaného za rok 2019. Asociace futsalu Slaný byla pořadateli požádána o spolupráci při zajišťování nominací.

Vyhlášeny jsou tradičně tyto kategorie:

– Dospělí – jednotlivec,
– Dospělí – kolektiv,
– Mládež (od 12 let) – jednotlivec,
– Mládež (od 12 let) – kolektiv,
– Trenér roku,
– Síň slávy.

Nominovaný může být pouze sportovec, který v roce 2019 působil v některém ze slánských klubů, nebo sportovec s trvalým bydlištěm ve Slaném, jenž se věnuje sportovnímu odvětví, které nemá ve Slaném zastoupení v podobě oddílu.

Nominace se stručným a přehledným výtahem největších úspěchů v roce 2019 je možno zasílat do 30. listopadu 2019.

Slánský futsal by si neměl nechat ujít nominaci především v kategorii dospělých, kde nás ve třetí nejvyšší soutěži reprezentoval na jaře Hrasl Slaný a v současnosti slánská Čechie, určitě by se zde našla řada kvalitních hráčů do ankety jednotlivce. Našli bychom určitě i kandidáty na pozici trenéra roku, např. Pavla Žáka (Čechie) či Libora Hovorku (1.DFK). I do Síně slávy bychom měli kandidáta – Hrasl Slaný letos slaví třicet let trvání, za tu dobu udělal pro reprezentaci města mnohé ….

Na telefonním čísle 724 454 790 zodpoví všechny případné dotazy za pořadatele Jiří Nagy, sportovní redaktor Kladenského deníku.