Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
VÍKENDOVÝ FUTSALOVÝ PROGRAM

VÍKENDOVÝ FUTSALOVÝ PROGRAM

VARTA futsal liga

Nejvyšší futsalové soutěž má tento víkend reprezentační přestávku, když  naše reprezentace odehraje kvalifikaci o MS v Portugalsku. Na pořadu je pouze zítřejší dohrávka šestého kola mezi českolipskými Démony a Vysokým Mýtem.

2. liga

Druhá nejvyšší soutěž má na programu již své páté kolo, kladenští futsalisté v něm přivítají rezervní celek plzeňského Interobalu. Ten je zatím bez zisku jediného bodu na posledním místě tabulky, vzhledem k reprezentační pauze však může zítra využít i hráče prvního týmu, pro domácí by tak utkání nemuselo být vůbec jednoduché.

Program 5. kola 2. ligy – západ zde.

Program 5. kola 2. ligy – východ zde.

Divize „A“

Ve druhém kole divizní skupiny „A“ zajíždí oba naši zástupci na palubovky soupeřů. těžší to bude mít slánská Čechie, jejíž borci se představí na palubovce kdysi druholigového kadaňské Betisu. Teoreticky jednodušší to bude mít Slatina, která cestuje do Kolína, aby se zde utkala s místním SKP. I ten však umí kousat ….

Program 2. kola Divize „A“ zde.

Středočeský krajský přebor

Futsalová mistrovská sezóna se roztáčí naplno, o víkendu svým úvodním kolem zahajuje i Středočeský krajský přebor. A hned premiéra soutěže přinese pikantní slánské derby mezi Hraslem a MCE. Zajímavé bude také sledovat, jak si povede stochovský nováček v souboji se zkušeným kralupským celkem.

Program úvodního kola Stč. KP zde.