Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Chrobákův koncert na body nestačil, k porážce přispěly také Konečného „housličky“

Chrobákův koncert na body nestačil, k porážce přispěly také Konečného „housličky“

Kladenští futsalisté předvedli na hřišti Benaga velmi dobrý výkon, i když si nakonec domů odvezli porážku 0:6 (0:3). V tabulce se pro SAT-AN nic nezměnilo – aby zopakoval loňskou účast v play off, v závěrečných zápasech základní části musí naplno bodovat.

Kladenští přijeli do Zruče nad Sázavou bez šesti hráčů základní sestavy. V první čtyřce Šnídla nahradil Výborný a zastoupil ho na jedničku. Vůbec nejlépe z Kladenských sedl zápas Chrobákovi. Ten zvláště v prvním poločase futsalově koncertoval.

Ovšem jeho přihrávky adresáti v dresu hostí buď ve vyložených šancích neproměnili, nebo je vychytal skvělý gólman včetně Chrobáka, v utkání dirigenta SAT-ANu. Kladenští mohli vést po deseti minutách o dvě branky. Benago začalo duel vlažně a rozjíždělo své smrtící kombinace velmi pomalu.

Přesto i to stačilo, aby šli do kabiny s třígólovým náskokem. Kladno tentokrát gólman Konečný nepodržel. Dva ze tří míčů mu zahrály na takzvané housličky, kdy mu do sítě prošly mezi nohama.

„Benagu tam spadlo všechno, nám nic. Musíme ještě zabojovat a zkusit něco vymyslet,“ uvedl Chrobák o přestávce utkání, které přenášela v přímém přenosu Česká televize.

Do druhé půle nastoupil SAT-AN se stejnou taktikou – ze zabezpečené obrany vyrážet do brejků. Ovšem Kladenským se přitom vedlo stejně jako v poločase prvním. Jejich snaha končila na výtečném brankáři Benaga.

Domácí s přibývajícími minutami předvádělo hru nejvyšší kvality a proti té neměl SAT-AN šanci uspět. Benago vstřelilo i po změně stran tři branky a utkání si jeho hráči náramně užívali.

Ke cti trenéra Hlaváče nutno poznamenat, že dal v základní sestavě šanci nejlepšímu střelci juniorky Šímovi a ten na Benagu rozhodně nezklamal. K přesnému zakončení se sice nedostal, ale za bojovnost zasloužil podtrženou jedničku.

Kladenští sehrají závěrečná tři kola základní části před domácím publikem. První z nich je na programu ve sportovní hale 8. března, kdy do Kladna přijede Česká Lípa.

Branky: 9. Drahovský (Holeček), 17. Drahovský (Holeček), 18. Drahovský, 33. Brahimi (Drahovský), 36. Lištván (Holeček), 38. Holeček (Lištván)

Sestava SAT-ANu: Konečný – Müller, Výborný, Fitzel, Chrobák, Junek, Šíma, Jaráb, Zieber, Abrhám,

Nejlepší z Kladenských podle Listů: Chrobák

Zdroj: Kladenské listy

 

.