Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Víkendový futsalový program – zahajuje divize „A“

Víkendový futsalový program – zahajuje divize „A“

Přinášíme tradiční přehled víkendového futsalového programu:

Nejvyšší futsalová soutěž VARTA futsal liga má na programu již své šesté kolo, očekávaným duelem je čtvrteční televizní utkání domácí Chrudimi s pražskou Slavií. Kladenští příznivci to budou mít nejblíže do Mělníka, kde domácí SK Olympik přivítá pražskou Spartu. Utkání Česká Lípa – Vysoké Mýto se odehraje 25.10.19.

Program 6. kola VARTA futsal ligy zde.

Ve čtvrtém kole západní skupiny druhé ligy zajíždějí kladenští futsalisté na palubovku plzeňského Jeriga, jejich cílem nemůže být nic jiného, než zisk plného počtu bodů. Zajímavými duely pak budou i regionální derby mezi Jabloncem a Libercem a dále mezi Chomutovem a Ústím n.L.

Program 4. kola 2. ligy – západ zde.

Program 4. kola 2. ligy – východ zde.

O víkendu zahajuje i třetí nejvyšší soutěž, v našem případě divizní skupina „A“. Ta bude mít po nečekaném odstoupení příbramské Legie pouze devět účastníků, mezi nimi i dva zástupce Kladenska – slánskou Čechii a Slatinu. Oba se v úvodním kole představí v domácím prostředí, Slatina přivítá nováčka  z Perštejnu (kde by měl působit i David Filinger), Čechie se pak rovněž v souboji nováčků utká s ústeckou Bocou.

Program úvodního kola divizní skupiny „A“ zde.