Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Sparta zvládla pohárové derby se Slavií a je v semifinále

Čtvrtfinále Poháru SFČR skončilo v úterý večer zápasem pražských „S“. Sparta hostila ve Zruči nad Sázavou Slavii. Z postupu se radovali sparťané po vítězství 5:2.

První půle vyšla lépe Spartě. Dvěma góly se blýskl Rick a třetí branku přidal po krásné střele Amadeu. Slavia se však po přestávce vrátila do hry. Krátce po začátku druhé půle snížil na 1:3 Směřička a ten samý futsalista ve 28. minutě přiblížil Slavii na rozdíl jedné branky – 2:3.

Vyrovnat mohl ve 33. minutě Jošt, který šel sám na sparťanskou bránu, jenže minul. Z brejku pak utekl Rick a svým třetím gólem v zápase zvýšil na 4:2. Tři minuty před koncem, při power play Slavie, utekl Křivánek a pečetil postup Sparty do odkryté brány – 5:2.

Rozhovor Martin Směřička (SKS)

Rozhovor Gabriel Rick (ACS)

AC Sparta Praha – SK Slavia Praha 5:2 (3:0)

Branky: 6. Rick (Amadeu), 9. Rick (Seidler), 20. Amadeu (Seidler), 33. Rick (Kocić), 37. Křivánek (Drahovský) – 22. Směřička (Záruba), 28. Směřička (Křemen).
Sparta: Váhala (Gerčák, Plecitý) – Kocić, Novak, Grbeša, Rick, Brahimi, Amadeu, Seidler, Drahovský, Křivánek, Hora. Trenér Beni Simitči.
Slavia: Žežulka (Vondráček) – Brychta, Směřička, Jošt, Sláma, Radovanovič, Homola, Záruba, Hájek, Křemen. Trenér Ivan Božovič.