Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUALIZOVÁNO 2:

VARTA futsal liga

V nejsledovanějším utkání čtvrtého kola nejvyšší futsalové soutěže se radovala Chrudim. Spartě se vůbec nepovedl první poločas, kdy o tři branky prohrála. Zlepšený výkon ve druhé části pak stačil pouze na korekci konečného skóre.

Velkým překvapením je pak vítězství plzeňského Interobalu na horké teplické půdě, když v týdnu plzeňští na své palubovce právě Teplicím vysoko podlehli v pohárové soutěži. Plzeň tak po čtyřech výhrách vede překvapivě tabulku celé soutěže.

V dalším zajímavém utkání pak v neděli Liberec nestačil na pražskou Slavii.

Výsledky a tabulka po 4. kole zde.

2. liga

Kladenské futsalisty v prvním poločase dokonale zaskočili hostující borci pražského Wizardu. Ti hráli velice aktivně, domácí borce napadali při rozehrávce a kladenští se tak za celý první poločas na nic nezmohli. Hosté naopak využívali rychlých brejků a do šaten šli s dvoubrankovým vedením. Obraz hry se naštěstí pro domácí ve druhém poločase změnil, nyní to byli oni, kteří hosty napadali a měli daleko více ze hry. Začalo jim také přát štěstí, takže když některá střela hostí prošla, zaskvěl se domácí brankář Kučera či mu pomohla branková konstrukce. Zlepšená hra kladenských pak znamenala i obrat ve skóre, přesto o vítězství museli domácí bojovat až do samotného konce.

Více u utkání k dispozici zde.

Výsledky a tabulka skupiny západ zde.

Výsledky a tabulka skupiny východ zde.