Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Přípravu okresních soutěží uzavře grémium, bude ustanoven nový spolek

Přípravu okresních soutěží uzavře grémium, bude ustanoven nový spolek

Příprava kladenských futsalových soutěží spěje do finále, v tomto týdnu obdrželi jejich účastníci kompletní soutěžní dokumenty, a to Rozpis kladenských mistrovských soutěží s příslušnými přílohami – Adresářem účastníků okresních soutěží,  Sazebníkem  trestů a finančních postihů a Rozlosováním kladenských okresních soutěží (vše níže a v odkazu Ke stažení).

Přípravu nového ročníku  pak uzavře Grémium týmů okresních soutěží, které se uskuteční v pondělí 21.10.2019 od 18.00 hodin v salonku Restaurace Zimák ve Slaném.

Na stejném místě se poté uskuteční od 19.30 hodin ustanovující schůze pobočného spolku Okresní svaz futsalu Kladno, který nahradí dosavadní Okresní komisi futsalu Kladno. V rámci ustanovující schůze budou schváleny stanovy nového spolku a zvolen výkonný výbor OSF Kladno.

Nový soutěžní ročník zahájí prvním kolem Okresní soutěž I. třídy v sobotu 2. listopadu 2019 na palubovce stochovské sportovní haly, o den později se na stejném místě odehraje premiérové kolo nejnižší okresní soutěže. Nejvyšší okresní soutěž zahájí o týden později v sobotu 9. listopadu 2019 ve SH BIOS Slaný.

Rozpis kladenských mistrovských soutěží k dispozici zde.

Rozlosování kladenských mistrovských soutěží k dispozici zde.

Adresář účastníků kladenských mistrovských soutěží k dispozici zde.

Soupiska celku k dispozici zde.

Seznam funkcionářů k dispozici zde.

Návrh stanov Okresního svazu futsalu Kladno zde.