Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Ani odveta nevyšla. Znovu se radovali Portugalci

Ani odveta nevyšla. Znovu se radovali Portugalci

Česká futsalová reprezentace do 21 let odehrála ve středu druhý přípravný zápas proti Portugalsku. V Kladenské sportovní podlehli soupeři z jihu Evropy 1:5.

Českým futsalistům se první poločas nepovedl. Nedostali se do žádné velké šance ani tlaku. A naopak třikrát inkasovali. Ve 3. minutě otevřel skóre Ferreira a v závěru půle se ještě radovali Daniel s Gomesem. Od čtvrté branky v první půli uchránil český tým brankář Hůla, který chytl Ferreirovi desítku.

Čtvrtého gólu se Portugalci dočkali ve 22. minutě po trefě Pereiry. Radost zažila i česká sestava. Havrda nastřelil tyč a Hájek se z dorážky nemýlil – 1:4. V závěru utkání se Češi zlepšili a dostávali se do dobrých příležitostí, jenže branku znovu přidali hosté. Ve 36. minutě dal pátý gól Graca.

Sestřih branek

Rozhovor Daniel Hájek

U21: Česká republika – Portugalsko 1:5 (0:3)

Branky: 29. Hájek (Havrda) – 3. Ferreira (Correira), 17. Daniel (Neves), 19. Gomes, 22. Pereira (Ferreira), 36. Graca (Ferreira).
Česká republika: Hůla (Němec) – Klíma, Zajíček, Fejl, Sznapka, Lidmila, Šarközy, Künstner, Mráz, Hájek, Havrda. Trenér Marek Kopecký.
Portugalsko: B. Paco (L. Costa) – Ferreira, Moreira, D. Costa, Correia, Graca, Neves, T. Paco, Pereira, Daniel, Martins, Gomes, Rodrigues.