Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Víkendový futsalový program

Víkendový futsalový program

Víkendový program začíná prakticky již dnes, kdy se v kladenské sportovní hale uskuteční přátelské mezistátní utkání celků do 21 let mezi domácí ČR a hostujícím Portugalskem. Utkání má naplánovaný výkop na 19 hodinu, vstupné se nevybírá.

Ještě dříve, již ve 12.30 hodin, proběhne v sídle FAČR na Strahově los čtvrtfinále Poháru SF ČR, více je možno zjistit zde.

O víkendu pak po čtrnáctidenní přestávce pokračuje nejvyšší futsalová soutěž – VARTA futsal liga, a to svým čtvrtým kolem. Jeho největší lákadlo pak bude souboj Chrudimi s pražskou Spartou, zajímavý bude i duel mezi Plzní a Teplicemi.

Program 4. kola VARTA futsal ligy zde.

Druhé kolo západní skupiny 2. ligy přinese domácí premiéru pro kladenské futsalisty. Ti se v úvodním kole představili na horké jablonecké půdě, odkud si však přivezli po výhře nad místním FK GMM cenné tři body. Ty by měli v roli favorita získat i v pátečním duelu s pražským Wizardem.

Program 2. kola 2. ligy – západ zde.

Program 2. kola 2. ligy – východ zde.