Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Plzeň a Kladno uvidí dvě parádní reprezentační futsalové bitvy

Plzeň a Kladno uvidí dvě parádní reprezentační futsalové bitvy

Česká futsalová reprezentace do 21 let odehraje v úterý a ve středu dva domácí přípravné zápasy s Portugalskem. Oba se hrají od 19 hodin. Ten první uvidí fanoušci v plzeňské Lokomotivě, druhý duel hostí Kladenská sportovní hala.

Futsaloví příznivci mají na obě utkání vstupné zdarma a rozhodně se mají na co těšit. Portugalci jsou světová extratřída, ale ani Češi nejsou žádní nazdárci. V červnu se oba celky utkaly na jihu Evropy a jak to dopadlo? První zápas 3:3 a druhý zápas vyhráli Portugalci těsně 3:2. Český celek byl více než vyrovnaným soupeřem a doma bude chtít konečně Jihoevropany porazit, což se v historii U21 ještě nikdy nepovedlo.

Očekávám ještě těžší zápasy než v Portugalsku. Soupeře jsme u nich zaskočili a bude na nás lépe připravený. Je pro nás jakýmsi uznáním, že s námi chtěli hrát po pár měsících znovu a na naší půdě. Jsme pro ně kvalitní soupeř,“ uvědomoval si trenér týmu Marek Kopecký.

Zápasy se hrají již v nové sezoně. „Náš tým bude tedy jiný tak z třiceti procent. Uvidíme, jak se s tím noví mladí hráči popasují,“ prozradil Kopecký a navázal: „Trochu nás trápí chřipková epidemie. Doufám, že z původní nominace vydrží co nejvíce hráčů a budou připraveni.“

První zápas se hraje v úterý v Plzni a v týmu je hodně domácích hráčů z Interobalu. „Kluci vědí o důležitosti zápasu. Ale jsou to už dospělí hráči. Nebudou bláznit. V Plzni trénuji proti reprezentantům A týmu. I ostatní kluci pracují v klubech velmi dobře. Věřím, že oba zápasy zvládneme,“ uzavřel trenér Kopecký.

Harmonogram zápasů

ÚT 1. 10. od 19 hod., Plzeň
ST 2. 10. od 19 hod., Kladno