Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Dnes má premiéru pořad Futsal magazin

Dnes má premiéru pořad Futsal magazin

Den před startem VARTA futsal ligy bude mít na sociálních sítích premiéru první díl nového mediálního počinu. Vznikl totiž pilotní projekt videopořadu s názvem Futsal magazin, který si vzal za cíl propagovat a mapovat domácí futsalovou scénu. Premiéra bude ve středu 4. září 2019 v 18:30 hod. O co půjde?

Pořad Futsal magazin přinese ve více než dvaceti minutách několik reportáží, které mapují aktuální dění v našem futsalu. Úvodní přehled letních zajímavostí vám nabídne zvukem i obrazem to nejzajímavější, co se událo v posledních týdnech. Další reportáže pak přiblíží konkrétní témata, která vám naznačíme v přehledu pod tímto článkem.

Zkrátka v čase premiéry si udělejte čas a podívejte se na nový futsalový počin. Najdete ho na facebookových futsalových profilech ve středu 4. září 2019 od 18:30 hod. Stěžejní adresou bude FB profil Futsal FIFA Česká republika. Druhý den ráno vám tento pořad nabídneme také na našem webu!

Co v prvním dílu Futsal magazinu uvidíte?

– pořad s délkou 23 minut a 15 vteřin
– moderátora pořadu, známého z televizních obrazovek
– přehled letních zajímavostí z našeho futsalu
– pět nejzajímavějších domácích přestupů
– co je nového v Helasu Brno
– jak se připravuje na start 2. ligy Baník Ostrava
– kdo byl první zahraniční trenér v české lize
– něco o přípravě Sparty na Ligu mistrů
– představení domácí legendy Zdeňka Slámy

4. září 2019 – eFutsal