Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Krajská finále Poháru SFČR: Kde je dobojováno a kde se ještě hraje?

Krajská finále Poháru SFČR: Kde je dobojováno a kde se ještě hraje?

Na přelomu srpna a září vrcholí krajská část Poháru SFČR. Zní vzejde 14 týmů, které postoupí do celostátní části – do osmifinále. Tam už čekají loňští finalisté FK ERA-PACK Chrudim a AC Sparta Praha.

Praha
Semifinále | SK Slavia Praha – FC Warriors Praha
29.08. – 20:50 – Eden

Finále | XX XX XX – Wizards DDM Praha 10 (finále do 11. 9. 2019)

Středočeský kraj
Finále | FC Malibu Mladá Boleslav – SK Olympik Mělník 2:5 (0:1)

Ústecký kraj
Semifinále | Boca Juniors Ústí n. L. – Svarog FC Teplice
02.09. – 21:00 – MSH Krupka
Semifinále | Boca Juniors Ústí n. L. B – Rapid Ústí n. L.
??.??. – ??:??
Finále | (finále do 10. 9. 2019)

Liberecký kraj
Finále | FC Démoni Česká Lípa – FTZS Liberec
28.08. – 20:00 – MSH Česká Lípa

Karlovarský kraj
Finále | Fut Fet Karlovy Vary – Termiti Loket (finále do 11. 9. 2019)

Plzeňský kraj
Semifinále | Havana Club Domažlice – Jerigo Plzeň
Finále | Havana Club Domažlice / Jerigo Plzeň – SK Interobal Plzeň (finále do 11. 9. 2019)

Jihočeský kraj
Finále | PCO Dynamo České Budějovice – Absolut team České Budějovice 3:0 (0:0)

Královehradecký kraj
Finále | Legie Hradec Králové – Flamengo Hradec Králové (finále do 11. 9. 2019)

Pardubický kraj
Finále | Benfica Hlinsko – Nejzbach Vysoké Mýto
3.9. – 20:00 – DDM Vysoké Mýto

Vysočina

Postupuje Pramen Havlíčkův Brod

Jihomoravský kraj
Semifinále | Tango Hodonín – Žabinští Vlci Brno
30.08. – 20:00 – TEZA Hodonín

Finále | XX XX XX – Helas Brno (finále do 11. 9. 2019)

Zlínský kraj
Finále | Amatér Komárovice – VŠSK Univerzita Zlín
5.9. – 19:30 – SH Hustopeče nad Bečvou

Olomoucký kraj
Finále | AC Gamaspol Jeseník – SK UP Olomouc
??.??. – ??:??

Moravskoslezský kraj
Finále | FC Smíšené Fulnek – FC Baník Ostrava 1:7

Osmifinalisté celostátní části

Západ | AC Sparta Praha (finalista), SK Olympik Mělník (Středočeský kraj), Dynamo PCO České Budějovice (Jihočeský kraj).

Východ | FK ERA-PACK Chrudim (obhájce), FC Baník Ostrava (Moravskoslezský kraj), Pramen Havlíčkův Brod (Vysočina).