Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Sparta získala Česko-Slovenský Superpohár

Sparta získala Česko-Slovenský Superpohár

V pražské Sparta Areně se hrál v pátek zápas o Superpohár, mezi vítězi české a slovenské ligy. Nebylo překvapením, že Sparta Praha vysoko nad Pinerolou Bratislava zvítězila, neboť se proslýchám že tým z města nad Dunajem má vážné problémy. Klub opustila řad hráčů, mezi nimi i čerstvý Sparťan Gabriel Rick.

Utkání bylo od samého úvodu jednoznačnou záležitostí a bylo jen otázkou skóre, jak utkání skončí. Sparta představila v utkání všechny své hvězdy a oslabený slovenský mistr, pro kterého to byla generálka na start v předkole Ligy mistrů, českému týmu nestačil.

Sparta si tak připsala výhru, slovenský tým se již pomalu chystal na utkání v prestižní evropské soutěži. Pinerolahraje skupinu předkola Ligy mistrů v kyperské Nikósii, kde se o jediné postupové míst utká s islandským Vaengir Jupiters (27.8.), tureckým Gazi Üniversitesi (28.8.) a domácí Omonií (30.8.).

Sparta Praha – Pinerola Bratislava 9:1 (7:0)
Branky: 2. Seidler (Drahovský), 5. Grbeša (Kocič), 8. Grbeša (Drahovský), 14. Seidler (Amadeu), 16. Novak (Kocič), 18. Amadeu (Drahovský), 19. Drahovský (Amadeu), 34. Drahovský (Seidler), 40. Seidler (Drahovský) – 36. Kozár (Štrbak).
Sparta: Vahala, Plecitý – Rick, Kocič, Amadeu, Novak, Wilde, Drahovský, Křivánek, Hora, Grbeša, Seidler.
Pinerola: Herko, Brndiar – Stěfanák, Zaťovič, Kozár, Kyjovský, Gagič, Čerovský, Štrbák, Marušinec, Halás.