Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Český tým do 21 let si v Německu zahrál s předloňským mistrem

Český tým do 21 let si v Německu zahrál s předloňským mistrem

Česká futsalová reprezentace do 21 má za sebou soustředění v Německu. O jeho průběhu nás informoval trenér Marek Kopecký.

„Soustředění probíhalo standardně. Chtěli jsme kluky vidět po letní pauze. Opakovali jsme herní věci a zahráli si dvě kvalitní utkání,“ uvedl kouč Marek Kopecký.

Oba přípravné duely s domácím mužstvem LFV05 Hohenstein-Ernstthal český celek prohrál. První duel 0:1 a ten druhý 4:6, i když Kopeckého svěřenci vedli 4:0! „V prvním utkání jsme měli hlavně problém se zataženou obranou soupeře a chyběla nám větší kreativita směrem do ofenzívy,“ líčil Kopecký a zhodnotil druhý „špíl“: „Druhý zápas jsme třicet minut hráli dobře, vedli jsme 4:0, ale pak přišel nepochopitelný zkrat a soupeř obrátil výsledek na 6:4. Oba zápasy nám odkryly spoustu nedostatků v naší hře, na kterých musíme zapracovat.“

Hlavně s ohledem na dva říjnové domácí zápasy s Portugalskem. „Všechny hráče čeká ještě příprava v klubech a začátek ligy. Věřím, že přijedou na sraz dobře připraveni,“ dodal Marek Kopecký.