Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Příprava kladenských okresních soutěží pokračuje

Příprava kladenských okresních soutěží pokračuje

Příprava nového soutěžního ročníku kladenských okresních soutěží byla zahájena již v květnu, kdy všichni zájemci o účast obdrželi úvodní informační dopis. Na jeho základě pak splnilo přihlašovací náležitosti do daného termínu prozatím dvacet devět celků (přehled zde), což by znamenalo desetičlenný okresní přebor a OS I. třídy a devítičlennou OS II. třídy. Tři celky svou účast ještě z důvodu úzkých kádrů zvažují, a to FT Nové Strašecí, FC Velká Buková a FK Borussia Hrdlív. Přihlásit se mohou, stejně jako případní další zájemci, do stanovené uzávěrky 30.9.2019.

Začátkem září bude všem účastníkům (i těm potencionálním) rozeslán druhý informační dopis, příprava nového soutěžního ročníku okresních soutěží pak bude zakončena okresní valnou hromadou, která bude spojena s losovacím aktivem (dříve grémium). Valná hromada kladenského futsalu se musí uskutečnit z důvodu transformace SF ČR, kdy se ze všech jeho řídících orgánů stanou pobočné spolky. Tak bude ustanoven na této valné hromadě i pobočný spolek Okresní svaz futsalu Kladno a zvoleno jeho vedení. Akce se uskuteční v druhé polovině října, přesné datum bude uvedeno ve druhém informačním dopise.