Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
ROČENKA OKRESNÍHO FUTSALU 2018-2019 ZVEŘEJNĚNA

ROČENKA OKRESNÍHO FUTSALU 2018-2019 ZVEŘEJNĚNA

Okresní řídící orgán dnes zveřejňuje Ročenku Okresní komise futsalu FIFA Kladno 2018/19, která přináší především statistiky okresních futsalových soutěží v uplynulé sezóně. Nicméně zájemci zde mohou vyhledat konečné tabulky všech soutěží od 1. celostátní ligy až po nejnižší okresní soutěž II. třídy a statistiky našich celků v těchto soutěžích. K dispozici jsou historické tabulky a přehledy vítězů jednotlivých soutěží. Všechny celky z okresu Kladno, případně hrající kladenské okresní soutěže, zde mají uvedeny hráčské statistiky s počtem startů a branek jednotlivých hráčů. V části, věnující se okresnímu přeboru, je k nalezení i historická tabulka nejlepších střelců a přehled hráčů s nejvyšším počtem utkání v této soutěži. K dispozici jsou i statistiky soutěží juniorů, žen a veteránů, včetně výsledků Mistrovství ČR v obou posledních kategoriích.

Ročenka obsahuje i statistický přehled rozhodčích okresních soutěží a průběh turnajů. Zájemci zde rovněž naleznou průběh středočeské části Poháru FAČR s výjimkou finálového duelu, který se odehraje nejpozději do 10.9.2019.

Ročenka tak přináší mnoho užitečných informací pro funkcionáře či kronikáře jednotlivých celků, ale i futsalové příznivce či potencionální sponzory.

Ke stažení je Ročenka OkKF Kladno 2018-2019 textová část  zde a statistická část zde.