Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Nenyho výběr se chystá do Dobrušky

Nenyho výběr se chystá do Dobrušky

Již tuto sobotu se ve východočeské Dobrušce odehraje jeden z nejpopulárnějších letních futsalových turnajů u nás – Dobrušský pohár 2019. Tradičně se ho zúčastňují celky našeho okresu, nebývalo výjimkou, že zde v rámci jednoho ročníku hrály i čtyři naše týmy. Nezapomenutelné jsou pak večery v Dobrušce či v Novém Městě nad Metují, hotely Metuje a Brouček by mohly vyprávět ….

Bohužel, i tomuto skvělému turnaji se nevyhnul nepříjemný trend posledních let, jímž je rapidní úbytek týmů. Proti dobám, kdy se turnaje zúčastňovalo více jak šedesát celků, se ho letos zúčastní jen necelá polovina – dvacet čtyři týmů. Mezi nimi je pak i jediný náš zástupce, jímž je Nanuk All Stars Slaný, vedený Nenym Hrubikem. A jestliže se zpočátku zdálo, že bude tento tým opravdu výběrový, nakonec řada borců účast v Dobrušce zrušila. Což je určitě škoda, nicméně tým i tak svou kvalitu má a postoupit ze skupiny by měl.

Účastníci turnaje byly nalosováni do čtyř šestičlenných skupin, z nichž vždy čtyři celky budou postupovat do vyřazovacích bojů. Náš celek se utká s tradičními a silnými účastníky turnaje, a to s celky GoldenGuns Hradec Králové, Bezgólová výhra Ostrava, Frantic Dogs Hradec Králové, F.C. Louka Košťany a ATT Dobruška.

Po všech peripetiích se sestavou by nakonec za Nenyho výběr měli hrát tito borci: Simon Pustai (v brance), Nenad Hrubik, Petr Klusáček, Libor Volf, Michal Kratina, Dominik Flirar, Vojtěch Plachetka a Zdeněk Podraný. Tak snad tento výběr naváže na předchozí úspěchy slánských celků na tomto turnaji ….

Rozlosování Dobrušského poháru 2019 zde.