Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Medailisté kladenských okresních soutěží

Medailisté kladenských okresních soutěží

V rámci přípravy nové ročenky kladenského futsalu za sezónu 2018/2019 přinášíme přehled medailistů všech kladenských okresních soutěží od jejich založení v roce 1980:

VÍTĚZOVÉ KLADENSKÉ LIGY FUTSALU 1980 – 1994

Ročník Vítěz
1980 SK Omask Kovo Kladno
1981 SK Omask Kovo Kladno
1982 SK Omask Kovo Kladno
1983 SPŠ Hutní Kladno     (dnes FK Kladno)
1984 H.C. SKASR Kladno
1985 Ebárna Boys Kladno (dnes FK Kladno)
1986 Amater klub Kladno
1987 FC Excalibur Kladno
1988 FC Excalibur Kladno
1989 FC Stadion Slaný
1990 Ebárna Boys Kladno (dnes FK Kladno)
1991 Ebárna Boys Kladno (dnes FK Kladno
1992 Ebárna Boys Kladno (dnes FK Kladno)
1993 AC Lacinovka Kladno
1994 FC Excalibur Kladno

 

MEDAILISTÉ SLÁNSKÉ LIGY FUTSALU 1990 – 1995

 

   ročník              1.místo                  2.místo                    3.místo
1990  1. AC Sparta Slaný  2. Sokol Třebusice  3. FC Stadion Slaný
1991  1. FC Stadion Slaný  2. Hrasl Slaný  3. MěDDM Slaný
1992  1. KLC Klobuky  2. 1. DFK Slaný  3. MěDDM Slaný
1993  1. MěDDM Slaný  2. 1. DFK Slaný  3. AC Skalka Slaný
1994  1. AFC Rapid Páleček  2. KLC Klobuky  3. 1. DFK Slaný
1995  1. PK Třebusice  2. AC Sparta Slaný  3. 1. DFK Slaný

 

MEDAILISTÉ OKRESNÍHO PŘEBORU 1996 – 2019

 

   ročník              1.místo                  2.místo                    3.místo
1995/1996  1. Hrasl Slaný  2. 1. DFK Slaný  3. Sport Club Slaný
1996/1997  1. FC Vojenské Lesy Praha  2. FC Stadion Slaný  3. Hrasl Slaný
1997/1998  1. R.S.C. Čechie Slaný  2. FC Stadion Slaný  3. AFC Kralupy n/Vl
1998/1999  1. Olympia Příbram  2. TJ TZ Atlantic Rakovník  3. 1. DFK Slaný
1999/2000  1. SK Olympik Mělník  2. FC Botafogo Mělník  3. 1. DFK Slaný
2000/2001  1. TJ Bohemia Chips Praha  2. 1. FC Bresson Kladno  3. FC Selp Praha
2001/2002  1. FC Dynamo Kladno  2. PK Třebusice  3. 1. DFK Slaný
2002/2003  1. R.S.C. Čechie Slaný „B“  2. F.C. Brandýsek  3. AFC Kralupy n/Vl
2003/2004  1. 1. DFK Slaný „B“  2. AFC Kralupy n/Vl  3. FC Stars Rakovník
2004/2005  1. SK Omask Kovo Kladno  2. AC Sparta Slaný  3. R.S.C. Čechie Slaný „B“
2005/2006  1. SK Hotel Kladno  2. AC Sparta Slaný  3. R.S.C. Čechie Slaný „B“
2006/2007  1. PK Třebusice „B“  2. FC Foboz Slaný  3. Tefal Bohemia Praha
2007/2008  1. PK Třebusice „B“  2. FC Kings Rakovník  3. AC Sparta Slaný
2008/2009  1. Jiko Kralupy  2. Hrasl Slaný  3. 1. DFK Slaný „B“
2009/2010  1. AC Sparta Slaný  2. FC Tatran Zlonice  3. SK Olympik Mělník „C“
2010/2011  1. R.S.C. Čechie Slaný „B“  2. AC Sparta Slaný  3. SK Omask Kovo Kladno
2011/2012  1. AC Sparta Slaný  2. PK Třebusice „B“  3. FC Foboz Slaný „B“
2012/2013  1. SK Slatina  2. F.C. Brandýsek „B“  3. SK Omask Kovo Kladno
2013/2014  1. FC Foboz Slaný  2. SK Olympik Mělník „B“  3. F.C. Brandýsek „B“
2014/2015  1. SK Olympik Mělník „C“  2. 1. FK Kročehlavy  3. SK Omask Kovo Kladno
2015/2016  1. F.C. Brandýsek „B“  2. 1. FK Kročehlavy  3. 1. DFK Slaný
2016/2017  1. FC Tatran Zlonice  2. MCE Slaný „B“  3. 1. DFK Slaný
2017/2018  1. 1. DFK Slaný  2. R.S.C. Čechie Slaný „B“  3. 1. FC Slavoj Kladno
2018/2019  1. MCE Slaný „B“  2. FC Foboz Slaný  3. FK Union Slaný

 

MEDAILISTÉ OKRESNÍ SOUTĚŽE I. třídy 1998 – 2019

   ročník              1.místo                  2.místo                    3.místo
1997/1998  1. Zátiší Rakovník  2. Olympia Příbram  3. Spo-na Zichovec
1998/1999  1. R.S.C. Čechie Slaný „B“  2. FC Botafogo Mělník  3. SK Omask Kovo Kladno
1999/2000  1. Interesta Příbram  2. FC Selp Praha  3. FC Dynamo Kladno
2000/2001  1. Sport max Slaný SFS  2. Alpina Slaný  3. Hrasl Slaný
2001/2002  1. AC Sparta Slaný  2. F.C. Brandýsek  3. Bohemia Chips Praha „B“
2002/2003  1. AFC Celtic Kladno  2. FC Stars Rakovník  2. FC Selp United Praha „B“
2003/2004  1. Ebárna Boys Kladno  „B“  2. FC Stars Rakovník „B“  3. PK Třebusice „B“
2004/2005  1. SK Hotel Kladno  2. R.S.C. Čechie Slaný „C“  3. FC Foboz Slaný „B“
2005/2006  1. FC Foboz Slaný „B“  2. SK Olympik Mělník „B“  3. FC Tatran Zlonice
2006/2007  1. Slavoj Zvoleněves  2. AFC Celtic Kladno  3. Jiko Kralupy n. Vl.
2007/2008  1. Jiko Kralupy n. Vl.  2. KLC Klobuky  3. AFC Rapid Páleček
2008/2009  1. SK Olympik Mělník „C“  2. FC Tatran Zlonice  3. 1. DFK Slaný „C“
2009/2010  1. Dynamo Kladno  2. 1. FC Slavoj Kladno  3. 1. DFK Slaný „C“
2010/2011  1. 1. FC Slavoj Kladno  2. SK Slatina  3. MCE Slaný „B“
2011/2012  1. SK Slatina  2. F.C. Brandýsek „B“  3. 1. DFK Slaný „B“
2012/2013  1. SK Olympik Mělník „C“  2. SK Jarpice  3. AFC Celtic Kladno „B“
2013/2014  1. 1. FK Kročehlavy  2. FC Foboz Slaný „B“  3. F.C.B. Švermov
2014/2015  1. KLC Klobuky  2. Sokol Řevničov  3. MCE Slaný „B“
2015/2016  1. FC Tatran Zlonice  2. FT Nové Strašecí  3. FC Arvato Stochov
2016/2017  1. FC Brazil Kladno  2. FT Nové Strašecí  3. KLC Klobuky
2017/2018  1. FC Arvato Stochov  2. FT Nové Strašecí  3. SK Jarpice
2018/2019  1. FK Stochov  2. FC Tatran Zlonice  3. SK Jarpice

 

MEDAILISTÉ OKRESNÍ SOUTĚŽE II. třídy 2007 – 2019

 

   ročník              1.místo                  2.místo                    3.místo
2006/2007  1. FC Stochov „B“  2. 1. FK Kročehlavy  3. Alpina Slaný „B“
2007/2008  1. SK Olympik Mělník „C“  2. Alpina Slaný „B“  3. SK Slatina
2008/2009 A 1. SK Slatina

B 1. 1. FC Slavoj Kladno

A 2. Sokol Dobřichovice

B 2. FK Union Slaný

A 3. Europ. transport Slaný

B 3. FC Meiller Slaný

2009/2010 A 1. SK Jarpice

B 1. FC Tatran Zlonice „B“

A 2. FC Stochov

B 2. SK Stehelčeves

A 3. Sokol Dobřichovice

B 3. FC Velká Buková

2010/2011  1. Sokol Dobřichovice  2. FC Stochov  3. FC Meiller Slaný
2011/2012  1. FC O.K. Kladno  2. FC Atraps Kladno  3. FK Union Slaný „B“
2012/2013  1. FC Meiller Slaný  2. FC Arvato Stochov  3. FT Nové Strašecí
2013/2014  1. Sokol Řevničov  2. TJ Slabce  3. FK Union Slaný
2014/2015  1. FK Union Slaný  2. FC Hornets Buštěhrad  3. AFK Rozdělov
2015/2016  1. FC Brazil Kladno  2. FC Velká Buková  3. FK Union Slaný „B“
2016/2017  1. FK Stochov  2. FC Stochov  3. FC Velká Buková
2017/2018  1. R.S.C. Čechie Slaný „C“  2. Ceresit Hvězda Kladno  3. FC Velká Buková
2018/2019  1. Ceresit Hvězda Kladno  2. Sokol Dobřichovice „B“  3. FC Slatina 2006 „B“