Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Historická tabulka Stč. krajského přeboru a medailisté soutěže

Historická tabulka Stč. krajského přeboru a medailisté soutěže

Již pětadvacet let se hraje Středočeský krajský přebor. Za tu dobu se v něm představilo celkem 83 týmů, z toho osmadvacet celků z našeho okresu. Nejčastěji si tuto soutěž zahráli futsalisté celku AFC Kralupy, kteří se představili ve třinácti ročnících, jedenáct ročníků zde hraje již MCE Slaný, deset účastí si připsaly celky PK Třebusice a TJTZ Atlantic Rakovník.

Nejúspěšnějším celkem historie krajského přeboru je tým AFC Kralupy n.Vl., který může nadále svou bilanci vylepšovat. Druhá příčka patří třebusickým futsalistům, i ti letos svou bilanci vylepší. Na třetím místě je dnes již neexistující celek SC Veltěž, šanci dostat se před něj na medailové pozice tak má čtvrtý MCE Slaný.

HISTORICKÁ TABULKA STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO PŘEBORU 

1995 – 2019

poř.                           klub PS PU  výh. rem. pro.      sk. b
   1.  AFC Kralupy n/Vl   13   278   145    31   102  1772 : 1422  466
   2.  PK Třebusice   10   214   124    19    71  1541 : 1151  391
   3.  Soccer Club Veltěž    9   198   112    17    69  1354 : 1099  353
   4.  MCE Slaný (Alpina)   11   234   108    17   109  1528 : 1638  341
   5.  TJTZ Atlantic Rakovník   10   216    98    18   100  1227 : 1191  309
   6.  FC Arsenal Benešov B    9   188    94    21    73  1234 : 1213  300
   7.  R. S. C. Čechie Slaný                9   186    89    10    87  1193 : 1177  274
   8.  FC Foboz Slaný    9   198    83    15   100  1242 : 1343  264
   9.  AFC Celtic Kladno    8   176    82    15    79  1280 : 1277  261
  10.  FC Mnichovo Hradiště    7   132    78    10    44    772 : 588  244
  11.  FC Tempo Benešov    7   146    78     9    59    821 : 733  243
  12.  SKP Kolín (Deportivo)    7   154    77     5    92  1070 : 1108  233
  13.  FK VIVA Příbram    5   106    70    14    22    838 : 553  224
  14.  FC Total Slavík Bakov B    6   132    65    20    47    705 : 582  215
  15.  FC Vojenské Lesy Praha    4    88    69     6    13    642 : 331  213
  16.  FC Rohožník (Šampion) Praha 21    9   186    58    17   111    976 : 1432  191
  17.  SK Olympik Mělník B    5   110    62     9    39    705 : 618  189
  18.  HFK Příbram (OTH Hořovice)    7   154    57    11    86  1021 : 1140  184
  19.  Atmos FK Bělá p/B    7   154    59     6    89    880 : 1001  183
  20.  Akademie (FC O. K.) Kladno    6       132    55    15    62    939 : 946  180
  21.  FC Jílové    4    86    58     4    24    800 : 551  178
  22.  FC (Sebranka) Stochov                    6   128    54     9    65    750 : 768  165
  23.  FC Joga (Players) Mladá Boleslav    5   110    49    14    47    636 : 637  161
  24.  F.C. Brandýsek    3        62    48     1    13    525 : 308  145
  25.  Ebárna (SK Hotel) Kladno    3        62    46     4    12    479 : 307  142
  26.  Tenisáci Benešov    4    88    42     6    40    396 : 382  132
  27.  FC Slatina 2006 (LK Trans, Realvestav)    3    66    39     6    21    567 : 431  123
  28.  FK Kladno (Ebárna Boys, Sat-An)    2       44    39     4     1    421 : 185  121
  29.  MBV Mladá Boleslav    3    66    37     8    21    466 : 314  116
  30.  KLC Klobuky    3    58    36     2    20    308 : 243  110
  31.  FC Malibu Mladá Boleslav    3    62    35     4    23    485 : 414  109
  32.  AC Sparta Slaný    2    44    33     5     6    276 : 171  104
  33.  Sokol Dobřichovice    4    84    32     7    45    553 : 628   97
  34.  Hrasl Slaný    2    44    31     3    10    324 : 178   96
  35.  SK Olympik Mělník    3    66    30     6    30    458 : 452   96
  36.  Bitches Benešov    3    66    27     2    37    383 : 439   83
  37.  1.DFK Slaný    2    42    25     6    11    356 : 233   81
  38.  PK Třebusice B    3    66    23     9    34    353 : 414   78
  39.  SK Omask Kovo Kladno    4    84    25     3    55    510 : 714   78
  40.  Selp SV (Praha) Mladá Boleslav    2    44    22     3    19    298 : 233   69
  41.  Botafogo Mělník    2    44    22     3    19    330 : 339   69
  42.  Haka Krnsko 87    3    66    21     5    40    332 : 449   68
  43.  AFC Rapid Páleček    2    36    20     2    14    160 : 152   62
  44.  Dynamo Kladno    3    66    19     5    42    287 : 353   62
  45.  SK Betonika Plus Lužec    3    62    19     3    40    228 : 343   60
  46.  RFC Botafogo Mladá Boleslav    1    22    19     2     1    146 : 48   59
  47.  Olympia Příbram    1    22    19     1     2    220 : 49   58
  48.  Aqua Benešov    2    44    18     4    22    295 : 325   58
  49.  TJ Sokol Katusice    4    84    18     4    62    450 : 809   58
  50.  Sunar Benešov    1    22    19     0     3    179 : 86   57
  51.  FC Brazil Kladno    2    40    17     4    19    223 : 246   55
  52.  ISŠ Příbram    1    22    18     0     4    231 :164   54
  53.  Selp SV (Praha) Mladá Boleslav B    1    22    17     1     4    187 : 95   52
  54.  SK Olympic Mělník C    1    22    17     0     5    239 : 144   51
  55.  FC Joma Sport Milovice    1    22    17     0     5    194 : 115   51
  56.  SAF Mladá Boleslav    2    44    15     6    23    184 : 291   51
  57.  FC Kings Rakovník    3    66    15     4    47    347 : 513   49
  58.  FC Rohožník (Letňany) Praha 21 B    3    66    14     6    46    386 : 774   48
  59.  Eros Dosa Říčany    2    44    14     4    26    185 : 238   46
  60.  1.DFK Slaný B    2    44    13      3    28    238 : 284   42
  61.  Legie Příbram    1    22    13     2     7    173 : 120   41
  62.  AFK Rozdělov    2    44    12     5    27    253 : 330   41
  63.  FK Union Slaný    2    44    12     4    28    275 : 372   40
  64.  FC 83 Příbram    1    20    12     1     7    152 : 102   37
  65  FC Total Slavík Bakov    1    14    12     0     2      73 : 30   36
  66.  Slavia Benešov    1    14    11     1     2      74 : 36   34
  67.  RSC Čechie Slaný B    1    22     9     1    12    140 : 151   28
  68.  1.FC Slavoj Kladno    2    44     8     2    34    257 : 466   26
  69.  1. FK Kročehlavy    2    44     8     1    35    189 : 350   25
  70.  FC Mazáci Přelouč    1    18     7     1    10    111 : 107   22
  71.  Tefal Bohemia (Chips) Praha    2    44     6     4    34    265 : 403   22
  72.  Atletico Skalka Praha    2    44     6     2    36    280 : 489   20
  73.  FC Dženno Vršovice    1    22     6     1    15      98 : 151   19
  74.  FC Tatran Zlonice    1    20     5     0    15    114 : 240   15
  75.  Sport Club Slaný    1    22     4     1    17      57 : 118   13
  76.  TJ Bystřice    1    22     4     0    18      98 : 210   12
  77.  FC Himmer Mladá Boleslav    1    22     4     1    17    106 : 188   10
  78.  Benfi Trenčín    2    40     2     2    36      85 : 261    6
  79.  Jiko Kralupy    1    22     3     0    19    106 : 225    3
  80.  Sezta Mladá Boleslav    1    22     0     0    22        0 : 110    0
  81  Euro Debř    1    14     0     0    14        0 : 70    0
  82.  Astra Týnec    1    22     0     0    22        0 : 110    0
  83.  Fireco Říčany    1    22     0     0    22        0 : 110    0

 

Pozn.: Celkům SK Olympik Mělník „B“, FC Stochov a Sokol Dobřichovice bylo odečteno 6 bodů.

Celkům TJTZ Atlantic Rakovník, FC Arsenal Benešov „B“, R.S.C. Čechie Slaný, SKP Kolín, MBV Mladá Boleslav a FC Himmer Mladá Boleslav byly odečteny 3 body.

 

MEDAILISTÉ STČ. KP

 

   ročník              1.místo                  2.místo                    3.místo
1994/1995  1. FC Total Slavík Bakov  2. Slavia Benešov  3. FC Tempo Benešov
1995/1996  1. AC Sparta Slaný  2. FC Tempo Benešov  3. KLC Klobuky
1996/1997  1. KLC Klobuky  2. AC Sparta Slaný  3. S.C. Veltěž
1997/1998  1. RFC Botafogo Mladá Boleslav  2. FC Vojenské Lesy Praha  3. S.C. Veltěž
1998/1999  1. FC Sunar Benešov  2. S.C. Veltěž  3. FC Tempo Benešov
1999/2000  1. Olympia Příbram  2. Atlantic Rakovník  3. Haka Krnsko 87
2000/2001  1. Atlantic Rakovník  2. FC Vojenské Lesy Praha  3. R.S.C. Čechie Slaný
2001/2002  1. FC Mnichovo Hradiště  2. FC Vojenské Lesy Praha  3. Deportivo Kolín
2002/2003  1. FC Vojenské Lesy Praha  2. FC Arsenal Benešov B  3. Selp United Praha
2003/2004  1. FC Brandýsek  2. FC JS Milovice  3. FC Jílové
2004/2005  1. Ebárna Boys Kladno B  2. AFC Celtic Kladno  3. PK Třebusice
2005/2006  1. Selp Sokol Vysočany Praha B  2. AFC Celtic Kladno  3. PK Třebusice
2006/2007  1. PK Třebusice  2. SK Hotel Kladno  3. AFC Kralupy n/Vl
2007/2008  1. 1.DFK Slaný  2. SK Hotel Kladno  3. Alpina Slaný
2008/2009  1. FC Malibu Mladá Boleslav  2. FC Foboz Slaný  3. Alpina Slaný
2009/2010  1. S.C. Veltěž  2. OTH Hořovice  3. AFC Kralupy n/Vl
2010/2011  1. Hrasl Slaný  2. Ebárna Kladno  3. Legie Příbram
2011/2012  1. Sat-an Kladno B  2. AFC Kralupy n/Vl  3. MBV Mladá Boleslav
2012/2013  1. SKP Kolín  2. RSC Čechie Slaný  3. MBV Mladá Boleslav
2013/2014  1. ISŠ Příbram  2. RSC Čechie Slaný  3. SK Olympik Mělník „B“
2014/2015  1. SK Olympik Mělník „B“  2. FK VIVA Příbram  3. LK Trans Slatina
2015/2016  1. SK Olympik Mělník „C“  2. Realvestav Slatina  3. TJ TZ Atlantic Rakovník
2016/2017  1. AFC Kralupy n.Vl.  2. MCE Slaný  3. FK VIVA Příbram
2017/2018  1. PK Třebusice  2. FC Brandýsek  3. FK VIVA Příbram
2018/2019 1.   FK VIVA Příbram  2. FC Brandýsek  3. PK Třebusice