Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Historická tabulka Divize „A“ a medailisté soutěže

Historická tabulka Divize „A“ a medailisté soutěže

Již osmnáct sezón má za sebou Divize „A“. Její první ročník se hrál v sezóně 2003/2004 a z prvenství se radoval předchůdce dnešní pražské Slavie celek SELP United Praha. Za těch osmnáct let se v soutěži představilo celkem šedesát jedna týmů, z toho deset z našeho okresu. Nejvíce divizních ročníků odehrál F.C. Brandýsek, a to dvanáct. V jedenácti ročnících se představil SKP Kolín, deseti ročníků se zúčastnili futsalisté 1. DFK Slaný.

Je potěšující, že medailové pozice v historické tabulce divizní skupiny „A“ patří našim zástupcům. Prvenství patří celku F.C. Brandýsek, druhá příčka celku PK Třebusice, třetí patří 1. DFK Slaný. Šanci zlepšit si své postavení a držet si náskok před čtvrtým Kolínem pak mají především Brandýsek a Třebusice, hrající v popředí krajského přeboru.

Poř. Klub PS PU Výhry Rem. Proh.      Skóre Body
    1. F.C. Brandýsek   12   260       127    27     106   1392 : 1194   408 
    2. PK Třebusice    9   194        99    23      72   1189 : 1003    320 
    3. 1.DFK Slaný   10   218        99    18     101   1323 : 1366    315  
    4. SKP Kolín (Deportivo)   11   232    87    20  125 1215 : 1459  278
    5. Hrasl Slaný    8   168    82    20   65 1007 : 833  266
    6. Legie Příbram    7   154    69    16   69   944 : 921  223
    7. FC Malibu Mladá Boleslav    5   110    59    10   41   668 : 562  187
    8. TJTZ Atlantic Rakovník    6 128 56 12   60   754 : 743  180
    9. Andy Liberec    4    86    57     2   27   643 : 465  173
   10. TJ FC Dalmach Turnov    4 79 50 12   17   408 : 274 162
 11. MCE Slaný    5   110    47    12   51   651 : 651  153
   12. FC Betis Kadaň    4 88 40 7   41   470 : 493 127
   13. SK Olympik Mělník B    4    84    40     5   39   508 : 484  125
   14. R. S. C. Čechie Slaný    4    84    39     8   37   539 : 535  125
 15. FC Balticflora (Centurions) Teplice B    3 66 36 4   26   388 : 356  112
 16. Svarog FC (Baltichora) Teplice    2 44 34 5    5   328 : 142  107
   17. SK Olympik Mělník    2    42    34     1    7   303 : 204  103
   18. FC Slatina 2006 (Realvestav)    3    61    32     7   22   411 : 381  103
   19. SK Bílý Balet Děčín    4    88    32     7   49   423 : 610  100
   20. Gold Combix Ústí n/L    3    58    31     5   22   377 : 385   98
   21. Slavia TU Liberec    2    44    30     4   10   338 : 229   94
   22. SK Nerrox Liberec    3    66    28    10   28   390 : 355   94
   23. Selp SV Mladá Boleslav B    3    62    26     7   29   299 : 313   85
   24. FC 83 Příbram    2    44    25     7   12   308 : 302   82
   25. AFC Celtic Kladno    4    84    26     4   54   458 : 638   82
   26. 1.FC KuVok Česká Lípa    2    44    24     6   14   283 : 225   78
   27. Soccer Club Veltěž    4    86    23     5   58   517 : 739   74
   28. Las Labus Terasy Praha    2    42    23     4   15   287 : 203   73
   29. FC Atletico Chomutov    2    39   23     3    13   226 : 196   72
   30. Botafogo Mělník    4    84    23     6   57   519 : 699   72
   31. Ebárna Kladno    2    44    22     4   18   262 : 236   70
   32. Sokol Dobřichovice    3    66    21     5   40   344 : 406   68
   33. FT Zlej sen Liberec    1    22    20     0    2   234 : 100   60
   34. Selp SV Mladá Boleslav    1    20    20     0    0   213 : 90   60
   35. Kmochův Odkaz Praha    1    22    19     2    1   187 : 59   59
   36. Démoni Česká Lípa    2    44    17     8   19   261 : 226   59
   37. FC Joma Sport Milovice    2    44    17     6   21   203 : 231   57
   38. FC Arsenal Benešov    2    44    17     3   24   236 : 266   54
   39. FC Mapa Česká Lípa    3    62    16     5   41   303 : 477   50
   40. Pampuch Team Liberec    1    22    15     4    3   140 : 96   49
   41. Atmos FK Bělá p/B    2    44    15     4   25   245 : 262   49
   42. FK Kobylisy Praha    2    39   15     3   21   185 : 203   48
   43. 1.HFC Ústí n/L    1    20    15     1    4   188 : 112   46
   44. SK Alfa Liberec    1    22    15     1    6   158 : 105   46
   45. Hostr – Alex Liberec    2    44   13     7   22   185 : 226   46
   46. FC Baník Chomutov    1    22   14     3    5   178 : 117   45
   47. ISŠ Příbram    2    44   13     2   29   175 : 132   44
   48. HFK Příbram    2    44   13     2   29   316 : 420   41
   49. AFC Kralupy n/Vl    2    44   11     6   27   164 : 232   39
   50. Ludis Team Třebenice    2    44   12     3   29   219 : 317   39
   51. F. A. Zole Česká Lípa    1    22   11     4    7   147 : 129   37
   52. SK Kladno B    1    22   11     2    9   145 : 99   35
   53. FK GMM Jablonec n/N    1    22   11     0   11   135 : 121   33
   54. Wizards DDM Praha 10    1    22   10     2   10     94 : 102   32
   55. Gardenline Litoměřice    1    22    8     5    9   120 : 135   29
   56. Relax Ústí n/L    2    44    6     1   37   189 : 424   19
   57. SK Jizeran Doubrava Turnov    1    22    6     0   16   103 : 169   18
   58. Inter Interma Liberec    1    22    4     0   18   119 : 222   12
   59. CSKA Výšina    1    18    3     3   12     95 : 141    9
   60. FC Baník Chomutov „B“    1    14    1     3   10     59 : 133    6
   61. 1. FC Rohožník Praha    1    22    2     0   20     67 : 362    6

Pozn.: Celkům SKP Kolín, SK Bílý Balet Děčín, Botafogo Mělník, FC Mapa Česká Lípa a CSKA Výšina byly odečteny 3 body.

 

 Za osmnáct let existence divizní skupiny „A“ pouze jeden náš celek v této soutěži zvítězil, a to F.C. Brandýsek v roce 2012. Šestkrát naše celky obsadily druhou příčku (3x PK Třebusice – 2010, 2011, 2014,  R.S.C. Čechie Slaný – 2008, 1. DFK Slaný – 2012 a F.C. Brandýsek – 2015), šestkrát třetí (2x 1. DFK Slaný – 2009, 2010, 2x FC Slatina 2006 – 2018, 2019, PK Třebusice – 2013, Hrasl Slaný – 2016).

NEJLEPŠÍ CELKY V MINULÝCH ROČNÍCÍCH DIVIZE

   ročník              1.místo                  2.místo                    3.místo
2003/2004 SELP United Praha 1. HFC Ústí n.L. SK Olympik Mělník
2004/2005 SK Olympik Mělník Terasy Praha SKP Kolín
2005/2006 FC Kmochův odkaz Praha 1. FC KuVoK Česká Lípa Andy Liberec
2006/2007 Andy Liberec Slavia TU Liberec SKP Kolín
2007/2008 TJ FC Dalmach Turnov R.S.C. Čechie Slaný TJTZ Atlantic Rakovník
2008/2009 FC Balticflora Teplice SK ALFA Liberec 1. DFK Slaný
2009/2010 FC 83 Příbram PK Třebusice 1. DFK Slaný
2010/2011 Slavia TU Liberec PK Třebusice F.A. Zole Česká Lípa
2011/2012 F.C. Brandýsek 1. DFK Slaný FC Centurions Teplice
2012/2013 Combix Ústí n.L. FC Balticflora Teplice „B“ PK Třebusice
2013/2014 FC Malibu Mladá Boleslav PK Třebusice Legie Příbram
2014/2015 FC Betis Kadaň F.C. Brandýsek ISŠ Příbram
2015/2016 FT Zle(j) sen Liberec Baník Chomutov Hrasl Slaný
2016/2017 SK Olympik Mělník „B“ Svarog FC Teplice TJ FC Dalmach Turnov
2017/2018 Pampuch Team Liberec Legie Příbram Realvestav Slatina
2018/2019 TJ FC Dalmach Turnov FC Atletico Chomutov FC Slatina 2006