Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Složení okresních soutěží v sezóně 2019/2020

Složení okresních soutěží v sezóně 2019/2020

Jak jsme již uváděli (článek zde), do nastávající futsalové mistrovské sezóny 2019/2020 se do kladenských okresních soutěží přihlásilo zatím dvacet devět týmů.

Zatímco z regionálních soutěží do těch okresních žádný celek nesestoupil, do Středočeského krajského přeboru postoupil FK Stochov. Dva celky oznámily ukončení činnosti, a to 1. FK Kročehlavy a FC Brazil Kladno „B“. Tři celky – FK Borussia Hrdlív, FT Nové Strašecí a FC Velká Buková – pak svou účast v okresních soutěžích ještě zvažují, a to do stanoveného termínu pro jejich definitivní uzávěrku, což  je 30.9.2019. Do tohoto termínu se do nejnižší okresní soutěže může přihlásit i jakýkoliv další nový zájemce o účast v okresních futsalových soutěžích.

Vzhledem k tomu, že tým FC Hornets Buštěhrad akceptoval nabídku postupu do OS I. třídy, mají dvě vyšší okresní soutěže po deseti účastnících, nejnižší OS II. třídy má zatím účastníků devět. Vše se však může ještě změnit do výše uvedeného posledního září.

Všechny soutěže se budou hrát s největší pravděpodobností klasickým systémem každý s každým dvakrát v období listopad 2019 – březen 2020. Vše však bude definitivně jasné až po uvedeném 30.9.2019.

Složení kladenských okresních soutěží v sezóně 2019/2020:

OP
Brandýsek, FC „B“
Kladno, SK Omask Kovo
Rozdělov, AFK
Slaný, MCE „B“
Slaný, Čechie „B“
Slaný, 1.DFK
Slaný, FC Foboz
Slaný, FK Union
Třebusice, PK „B“
Zlonice, Tatran
OS I. třídy
Buštěhrad, FC Hornets
Horní Bezděkov, 1.FC
Jarpice, SK
Kladno, Ceresit Hvězda
Kladno, 1. FC Slavoj
Klobuky, KLC
Kralupy, Jiko
Řevničov, Sokol
Stochov, FC
Stochov, FC Arvato
OS II. třídy
Blevice 73
Dobřichovice, Sokol „B“
Kačice, FK
Slabce, TJ
Slaný, Čechie „C“
Slaný, Jafra FK
Slaný, FK Union „B“
Slatina, FC „B“
Stehelčeves, SK