Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Dobrušaký pohár 2019 – info pořadatele

Dobrušaký pohár 2019 – info pořadatele

Dobrý den, srdečně Vás zveme na DoPO 2019 – uzávěrka přihlášek je 10.7.2019 – tak neváhejte se přihlásit letos na jednodenní turnaj s kapacitou 35 mužských týmů – nyní přihlášeno 25 mužstev – máme tedy posledních 10 míst.

Dne 18.6.2019 jsme se rozhodli, že díky menšímu počtu přihlášených týmů v Turnaji mužů (k dnešnímu dni 25 týmů) se turnaj odehraje pouze v sobotu 20.7.2019. Bohužel, úbytek týmů už zastihl i náš turnaj, a tak poprvé v historii pořádní Dobrušského poháru jsme nuceni uspořádat pouze jednodenní turnaj. Turnaj mužů má pro letošní rok sníženou kapacitu na 35 týmů s tím, že by se v sobotu dopoledne mohlo odehrát 7 základních skupin po 5 týmech. Po poledni by následovalo už play-off s finálovým zápasem okolo 19 hodiny. Záleží ale na konečném počtu přihlášený mužstev. Stále je možnost v areálu turnaje stanovat od pátku až do neděle. Turnaj uzavře večerní zábava se skupinou Rocksorry, která vypukne od 20 hodin přímo v areálu turnaje.

Stále je tedy možnost přihlásit Váš tým na náš turnaj do Dobrušky, a to vyplněním elektronické přihlášky na našem webu.Odpadá možnost preferovat dopolední nebo odpolední skupinu. Jediné, co můžeme týmů z větší vzdálenosti garantovat je, že se je pokusíme nalosovat tak, aby rozehrávali svoji skupinu déle (tedy druhý, popřípadě třetí zápas ve skupině).

Doufáme, že naopak nějaké týmy na jednodenní turnaj nalákáme, protože víme, že na dvoudenní turnaj se už asi málokomu chce jet – ale takový je bohužel asi trend, když se podíváme na obdobné turnaje, které také zaznamenávají pokles.

V Turnaji žen je přihlášeno už 12 mužstev a stále zbývají 3 volná místa. Ženy turnaj rozehrají v 12:15 a turnaj vyvrcholí okolo 18:30.

V Turnaji veteránů je přihlášeno 7 mužstev a do zaplnění kapacity turnaje zbývá 3 volných míst. Turnaj se rozehraje okolo 9 hodiny ranní a vyvrcholí okolo 12-13 hodiny.

Všem doposud přihlášeným týmům se omlouváme, ale doufáme, že náš krok pochopíte. V případě nějakého problému mě neváhejte telefonicky kontaktovat.

Přihlásit Váš tým můžete už nyní a to na našem webu www.dobrusskypohar.cz – v sekci přihláška – vyplňte elektronickou přihlášku.

událost facebook: https://www.facebook.com/events/350891528866361/

stránka DoPo facebook: https://www.facebook.com/dobrusskypohar/

Počet přihlášený týmů:

Turnaj mužů 25 týmů (kapacita 35 týmů)

Turnaj žen 12 týmů (kapacita 15 týmů)

Turnaj veteránů 7 týmy (kapacita 10 týmů)

S pozdravem
Martin Eimann
Manažer DoPo
Mobil: 778 763 756
Email: eimann.martin@seznam.cz
Dobrušský pohár ve futsalu
Web: www.dobrusskypohar.cz
Email: dobrusskypohar@seznam.cz